Ana SayfaMagazinKate Middleton ve Meghan Markle 4 yıldır görüşmüyor

Kate Middleton ve Meghan Markle 4 yıldır görüşmüyor

- Advertisement -

Biyografi yazarı Omid Scobie, Kate Middleton ve Meghan Markel’in 2019 yılından bu yana birbirleriyle konuşmadıklarını ve bir araya dahi gelmek istemediklerini söyleyerek kafaları karıştırdı.

Biyografi yazarı Omid Scobie, Kate Middleton ve Meghan Markel’in 2019 yılından bu yana birbirleriyle konuşmadıklarını iddia etti. Scobie, Kraliyet Ailesi hakkındaki yeni kitabının tanıtımı için bir Fransız dergisinde yayınlanan yazısında, Kate’in eltisi Meghan’la dışarıdan göründüğünden çok daha az zaman geçirdiğini söyledi.

MESAJLARINA CEVAP VERMEDİLER

Ayrıca, Harry ve Meghan’ın geçen Noel’de Kate ve William’ın çocuklarına hediye yolladıklarını fakat Kate ve William’ın mesajlarına cevap bile vermediklerini iddia etti. Meghan’ın sözcüsü olarak adlandırılan yazar, Sussex Düşesi’nin bir daha İngiltere’ye ayak basmak istemediği, Birleşik Krallık’ta asla evinde hissetmediği ve bir daha asla İngiliz monarşisine dahil olmak istemediği iddialarını tekrarladı.

Kate Middleton ve Meghan Markel'in 2019' yılından beri bir birleri ile konuşmadıkları iddia edildi

KİTAP BU HAFTA ÇIKACAK

İddialar, dün Paris Match dergisinde Scobie’nin ikinci kraliyet kitabı Endgame: Inside the Royal Family and the Monarchy’s Fight for Survival’ın tanıtımında ortaya atıldı. Kitabın Salı günü yayınlanmasından önce Paris Match’te yer alan makale, Scobie’nin Kraliyet Ailesi’nin durumu hakkındaki kendi görüşleri ve görünüşe göre dergi gazetecisinin yorumuyla birleşen karmaşık bir alıntılar yığınından oluşuyor.

2019 YILINDA SARAYDAN AYRILDILAR

Meghan Markle ve Prens Harry çifti, 2019 yılında kraliyet görevlerini bırakarak kendi kazandıklarıyla geçinme kararı alarak saraydan ayrılmıştı. Kanada’ya yerleşen çift, çocuklarıyla Kraliyet Ailesi’ne göre daha rahat bir yaşam sürdürüyor.

Kaynak: Haberler.com / Ünlüler

- Reklam -
Exit mobile version