Ana SayfaMagazinKansere yakalandığını duyuran Armağan Çağlayan kendisine gelen yorumu görünce çılgına döndü: Islah...

Kansere yakalandığını duyuran Armağan Çağlayan kendisine gelen yorumu görünce çılgına döndü: Islah olun

Magazin Haberleri

- Advertisement -

Ekranların başarılı televizyon yapımcısı Armağan Çağlayan, sosyal medya hesabından bir paylaşım yaparak kansere yakalandığını söyledi. Yaşadığı süreçten bahseden Çağlayan, gösterilerine ve programlarına ara vereceğini duyurdu. Çağlayan’a geçmiş olsun mesajları yağarken bazı kişiler can sıkıcı yorumlarda bulundu.

“TEDAVİ SÜRECİNE BAŞLIYORUM”

744 bin takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından kötü haberi veren Çağlayan şu ifadeleri kullandı: “Herkese merhaba, bugün sizinle kişisel bir şey paylaşmak istiyorum. Yakın zamanda yaptırdığım yıllık sağlık taramasında akciğerimde bir kitle tespit edildi ve yapılan tetkikler sonucunda bugün kitlenin yüksek ihtimalle kanserli olduğu ortaya çıktı. Önümüzdeki hafta sonundan itibaren tedavi sürecine başlayacağım.”

“ISLAH OLUN, YA DA OLMAYIN”

Bir sosyal medya kullanıcısının “Komedyen, mizahçı, dalgacı, Kemalist, algıcı, yalancı Armağan Çağlayan hastalanmış. ‘Allahtan geldik ve yine Allah’a döneceğiz'” yorumunu gören ünlü yapımcı “Ben döneceğim ama sizin gibi insanların döneceğini çok sanmıyorum! Islah olun umarım! Ya da olmayın! Olamayın” sözleriyle tepki gösterdi.

İlgili Haberler
Zehra Yaşık
Editör Haberler.com – Magazin

Armağan Çağlayan Magazin Haberler

- Reklam -
Exit mobile version