Ana SayfaModaKadınların vazgeçilmezi: En iyi dağınık topuz saç modelleri

Kadınların vazgeçilmezi: En iyi dağınık topuz saç modelleri

Düğünlerin olmazsa olmazı dağınık topuz, kadınlar en çok tercih ettiği saç modellerinin başında yer alıyor. Özel günlerden günlük yaşantıya kadar birçok durumda dağınık topuzları görmek mümkün. Bazen örgüler, bazen bukleler, bazense çiçek ve tokalarla süslenmiş dağınık topuzu gelin başı olarak bile kullanabilirsiniz. Sözü fazla uzatmadan, 2021’in en güzel ve moda dağınık topuz saç modellerine bir göz atalım…

- Advertisement -

Düğünlerde kadınların en çok tercih ettiği dağınık topuz saç modelleri, hem özgür hem de farklı görünümün anahtarı.

Dağınık topuzlar, kadınlar arasında o kadar popüler ki, zamanla sadece düğünlerde değil, günlük hayatta bile kullanılır oldu.

Dağınık topuz, örgüyle, buklelerle ya da tokalarla daha yaratıcı hale getirilebilir.

Dağınık topuz saç modelleri balyajlı ve açık renkli saçlarda daha belirgin hale geliyor. Bu nedenle özel bir günde dağınık topuz yaptıracaksanız, öncesinde saçlarınıza biraz renk katabilirsiniz.

Dağınık topuzu gün boyu bozulmadan sabit tutabilmek için saçlarınıza bir şişe saç spreyi boca etmek zorunda kalsanız da, gün sonunda yine harika görünmeniz mümkün olabilir.

Dağınık topuzda her zaman bir yerlerden fırlamış saç demetleri olmak zorunda da değil. Derli toplu bir dağınık topuz yapmanız da mümkün. Bunun için buklelere ihtiyacınız var.

Dağınık topuz gelinler arasında da son derece popüler. Dağınık topuzu gelin başı olarak kullanmak istiyorsanız, taç, çiçek ya da gelin tokalarıyla saçlarınızı süsleyebilirsiniz.

Bahar aylarında ya da kır düğünü yapmayı planlıyorsanız, dağınık topuz ihtiyacınız olan en iyi gelin başı olabilir.

Saçlarınız koyu renkliyse, daha sade bir dağınık topuz modeli kullanmayı deneyebilirsiniz.

Örgü ve dağınık topuzu birleştirerek de romantik ve havalı bir görünüm elde edebilirsiniz.

Örgülerden vazgeçemiyorsanız, topuzun içinde ya da başınızın çevresine bir sıra taç olacak şekilde saçlarınızı ördürebilirsiniz.

- Reklam -