Ana SayfaMagazinJohnny Depp'e açtığı davayı kaybettik sonra İspanya'ya taşınan Amber Heard'ün koltuk değnekli...

Johnny Depp’e açtığı davayı kaybettik sonra İspanya’ya taşınan Amber Heard’ün koltuk değnekli hali sevenlerini korkuttu

- Advertisement -

Johnny Depp ile olan olaylı davayı kaybettikten sonra 1 milyon TL’yi ödeyerek İspanya’ya taşınan Amber Heard Heard, kızıyla sakin bir yaşam sürüyor. Dava sürecinde oldukça zor günler geçiren oyuncu, geçtiğimiz günlerde koltuk değnekleriyle topallayarak görüntülendi.

Amber Heard, Johnny Depp ile olan olaylı davayı kaybetmesinin ardından Hollywood’u ter ederek; İspanya’nın Madrid kentine taşınmıştı. Eski eşine borçlu olduğu 1 milyon doları sigorta şirketi aracılığıyla ödeyen Heard, şimdilerde iki yaşındaki kızı Oonagh ile sakin bir yaşam sürüyor. Uzun süredir basından uzak bir hayat yaşayan oyuncu, geçtiğimiz günlerde koltuk değnekleriyle yürümeye çalışırken kameralara yansıdı.

KALÇASINI İNCİTTİ

37 yaşındaki yıldız son olarak koltuk değnekleriyle topallayarak yürürken görüntülendi. Aktris, kızının bebek arabasını iten kardeşi Whitney Henriquez ile birlikte gülümserken ve yerel muhabirlerle konuşurken görüldü. Ünlü isim, kendisini görüntüleyen fotoğrafçılara kasım ayı başında yapılacak olan New York City Maratonu için antrenman yaparken kalçasını incittiğini söyledi. Güzel oyuncunun, yoğun koşu programına ara vermek zorunda kalmasına neden olan sakatlığına rağmen keyfinin yerinde olması dikkat çekti.

Davayı kaybedince İspanyaya taşınmıştı! Koltuk değnekleriyle görüntülendi

Davayı kaybedince İspanyaya taşınmıştı! Koltuk değnekleriyle görüntülendi

Davayı kaybedince İspanyaya taşınmıştı! Koltuk değnekleriyle görüntülendi

Kaynak: Magazinkolik / Magazin

- Reklam -