Ana SayfaMagazinJohnny Depp ve Hollywood Vampires İstanbul'a geldi

Johnny Depp ve Hollywood Vampires İstanbul’a geldi

- Advertisement -

Kadrosunda Johnny Depp’in de yer aldığı Hollywood Vampires grubu, İstanbul’da hayranlarıyla buluşmak için geldi. Depp, ayak bileğini incitmesi nedeniyle Amerika’daki üç konserlerini ertelemişti ancak İstanbul konseri etkilenmedi. Konserin tüm geliri depremzedeler yararına bağışlanacak.

Kadrosunda Johnny Depp‘in de yer aldığı Hollywood Vampires grubu, konser vermek üzere İstanbul‘a geldi.
Yarın Lifepark’ta hayranlarıyla buluşacak Johnny Depp ile grubun diğer üyelerini taşıyan ve Romanya’nın başkenti Bükreş’ten kalkan özel uçak, saat 16.00’da İstanbul Havalimanı’na indi.
Depp ve arkadaşları, İstanbul Havalimanı Genel Havacılık Terminali’nden çıkış yaptı.
Havalimanından ayrılmadan önce gazetecilerin “Hoş geldiniz, bir şeyler söylemek ister misiniz?” sorusuna Depp, Türkçe “Teşekkür” yanıtını verdi.
Özel güvenlik ekibi eşliğinde kendisini bekleyen araca binen Depp, konser öncesi konaklayacağı otele gitti.
Depp, iki gün önce ayak bileğini incitmesi nedeniyle, üyesi olduğu rock grubu Hollywood Vampires ile Amerika’daki üç konserlerini ertelediklerini duyurmuştu. Grup üyelerinin 10 Haziran’da İstanbul’da verecekleri konser ise bu durumdan etkilenmedi.
Johnny Depp, Alice Cooper ve Joe Perry’den oluşan Hollywood Vampires grubu, daha önce yayımladıkları mesajda, konserin tüm gelirini depremzedeler yararına DEC (Disasters Emergency Committee) deprem yardım fonuna bağışlayacaklarını açıklamıştı.

Kaynak: AA / Kenan Irtak – Magazin

- Reklam -
Exit mobile version