Ana SayfaMagazinİrem Derici ve Cem Belevi çifte kumrular gibi! Doğum günü kutlamasında aşka...

İrem Derici ve Cem Belevi çifte kumrular gibi! Doğum günü kutlamasında aşka geldiler

21 Mart’ta 35 yaşına girecek olan İrem Derici, sevgilisi Cem Belevi ile erken doğum günü kutlaması yaptı. Sosyal medyada ilk kez sevgilisi ile birlikte olan fotoğrafını paylaşan Derici, kalp emojisi de eklemeyi ihmal etmedi.

- Advertisement -

Yaklaşık 6 aydır ilişki yaşayan İrem Derici- Cem Belevi çiftinin aşkları doludizgin gidiyor. 21 Mart’ta 35 yaşına girecek olan Derici, sevgilisi ile erken doğum günü kutlaması yaptı.

AŞKA GELDİ

Sevgilisi Cem Belevi ile birlikte olan fotoğrafını sosyal medyada ilk kez paylaşan Derici, fotoğrafın altına “Madem 34’ün son günü. 35 İzmir mi dedik” notunu düştü.

İrem Derici ve Cem Belevi çifte kumrular gibi! Doğum gününde aşka geldiler

“İREM’İ YAŞAMAK SİYAH-BEYAZDAN RENKLİ TELEVİZYONA GEÇMEK GİBİ”

Hürriyet’ten Hakan Gence’ye röportaj veren Cem Belevi, İrem Derici’ye olan aşkını “İrem’i yaşamak siyah-beyaz televizyonlardan renkli televizyona geçmek gibi” diyerek tanımlamış ve ilişkinin nasıl başladığını da şu sözlerle anlatmıştı: “Aynı anda, bir anda oldu. Önce birbirimizin esprilerine ne kadar çok güldüğümüzü fark ettik. Sonra bu yaz Çeşme’de birlikte zaman geçirmeye başladık. Baktık ki kafalarımız uyuyor.Ama sadece kafalarımız değil, tenimiz de birbirine çok iyi uyuyormuş, anladık.”

İrem Derici ve Cem Belevi çifte kumrular gibi! Doğum gününde aşka geldiler

Snob Magazin / Magazin

Doğum Günü Kutlaması, İrem Derici, Cem Belevi, Belevi, Magazin, Haberler

- Reklam -