Ana SayfaMagazinİETT şoförüne saldıran oyuncu Burak Yörük o anları anlattı: Kız arkadaşım yanımdayken...

İETT şoförüne saldıran oyuncu Burak Yörük o anları anlattı: Kız arkadaşım yanımdayken küfürler yağdırdı

Oyuncu Burak Yörük, İETT şoförü ile trafikte yaşadığı tartışma sonrası sosyal medya hesabından açıklama yaptı. Yörük, “Bana küfürler yağdırdıktan sonra olay büyüdü. İşim dışında böyle bir olayla gündeme geldiğim için çok üzgünüm ve yaşananlardan ötürü herkesten özür dilerim.” dedi.

- Advertisement -

Baraj ve Aşk Mantık İntikam gibi dizilerde başrol oynayan ve yeni sezonda Bir Yaz Dizisi adlı yapımda rol alacak olan Burak Yörük, trafikte olay çıkardı. Arkadaşıyla seyir halinde olan oyuncu, tartıştığı bir İETT şoförüne saldırdı.

“OLAY YANILTICI”

Oyuncu Burak Yörük Kavacık’ta İETT otobüsü şoförü ile tartışma yaşadı. Cep telefonu kamerası ile görüntülenen olay sonrası Yörük, sosyal medya hesabından açıklama yaptı. Burak Yörük’ün açıklamasında, “Herkese merhaba. Birçok haber sitesine ve sosyal medyaya konu olan görüntüler ile ilgili açıklama yapmak istiyorum. Öncelikle şiddetin her türlüsüne karşı olduğumu belirtmek isterim. İşim dışında böyle bir olayla gündeme geldiğim için çok üzgünüm ve yaşananlardan ötürü herkesten özür dilerim. Kız arkadaşımı trafikte zor durumda bırakan, sıkıştıran ve yetmiyormuş gibi yanımızdan geçerken küfürler eden bir otobüs şoförüyle girmiş olduğumuz sözlü tartışma, beyefendinin tahrikleri, küfürleri ve sonrasında da beni dışarıya çağırmasıyla büyüdü” dedi.

Trafikte tartıştığı otobüs şoförüne saldıran oyuncu Burak Yörük özür diledi

“HERKESTEN TEKRAR ÖZÜR DİLERİM”

Yörük, konuyla ilgili açıklamasını şu şekilde sürdürdü:”Doğru olan kendisiyle hiç muhatap olmadan polise haber verip şikayetimi yapmaktı. Ancak tartışma kendisinin beni camdan içeri çekmesiyle fiziksel bir mücadeleye dönüştü ve bu noktaya geldi. Olaya müdahale eden polis memurları trafiği tıkamamak adına olayın aslının takibini yol kenarında yaptı. Medyaya düşen görüntülerde maalesef olayın başlangıç anları bulunmuyor. Dolayısıyla bu haliyle kesinlikle yanıltıcı bir durum ortaya çıkıyor. Tüm samimiyetimle yaşanan bu talihsiz durumun içinde olduğum için herkesten tekrar özür dilerim.”

İETT şoförüne saldıran oyuncu Burak Yörük o anları anlattı: Kız arkadaşım yanımdayken küfürler yağdırdı

Trafikte tartıştığı otobüs şoförüne saldıran oyuncu Burak Yörük özür diledi

Demirören Haber Ajansı / Magazin

Burak Yörük, Medya, İETT, Magazin, Haberler

- Reklam -