Ana SayfaMagazinİbrahim Tatlıses, Bodrum'daki 5 dairesini depremzedeler için açtı

İbrahim Tatlıses, Bodrum’daki 5 dairesini depremzedeler için açtı

- Advertisement -

Kızı Dilan’dan sonra İbrahim Tatlıses de evlerini depremzedeler için açtı. Ünlü şarkıcı, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay’ın çağrısının ardından Bodrum’da bulunan 5 dairesini, Evim Yuvan Olsun kampanyası için açarken, “İmkanınız varsa siz de evlerinizi açın” diyerek sosyal medyadan çağrıda bulundu.

Türkiye’yi sarsan depremlerin ardından Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, yeni başlattıkları “Evim Yuvan Olsun” kampanyası ile hayırseverlerin evlerini depremzedelere bedelsiz ya da uygun şartlarda kiralayabileceklerini belirtti. Oktay, “Türkiye’de yaşayıp ikinci evi olan ya da yurt dışında yaşayıp Türkiye’de ikinci evi olan, kullanmadıkları evlerini veya yazlık evlerini depremzede ailelerin kullanımına bedelsiz olarak sunmak veya evlerini uygun şartlarda depremzede ailelerin oturması için kiralamak isteyen hayırseverlerimiz, gönül rahatlığıyla evimyuvanolsun sitesinden başvurabilirler” dedi.

5 DAİRESİNİ DEPREMZEDELERE AÇTI

İbrahim Tatlıses bu çağrıdan sonra kızı Dilan Çıtak gibi hemen harekete geçti. Tatlıses, Bodrum’daki 5 dairesini Evim Yuvan Olsun kampanyası için açtı.

“ŞİMDİ YARALARI SARMA ZAMANI”

Ünlü şarkıcı, sosyal medya hesabından da çağrıda bulundu. Tatlıses, “Evim Yuvam Olsun kampanyasına katılın. Şimdi yaraları sarma zamanı. Ben de Bodrum’daki 5 dairemi depremzedelere açtım. İmkanınız varsa siz de açın.” ifadelerini kullandı.

Depremzedeler İçin Ücretsiz Barınma Yerleri
Son 1 Saatte Meydana Gelen Artçı Sarsıntılar
Kaynak: Magazinkolik / Magazin

- Reklam -