Ana SayfaMagazinHesabına bloke konulan Ece Erken ateş püskürdü: Şafak'ın ölümüne sebebiyet veren kişi...

Hesabına bloke konulan Ece Erken ateş püskürdü: Şafak’ın ölümüne sebebiyet veren kişi yaptı

Ocak ayında eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu ortağı olduğu balıkçıda uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybeden Ece Erken’in banka hesabı bloke edildi. Sosyal medya hesabından sitem eden Erken, “Şafak’ın ölümüne sebebiyet veren kişi tedbir kararı aldırmış. Bu işin peşini bırakmayacağım” dedi.

- Advertisement -

Ünlü sunucu Ece Erken‘in avukat eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu, 27 Ocak’ta balıkçıda husumetli olduğu kişilerin silahlı saldırısına uğradı. Hastaneye kaldırılan Mahmutyazıcıoğlu, kan kaybı nedeniyle hayatını kaybetti. Eşinin ölümünden sonra zor günler geçiren Erken’in hesabına bloke edildi.

“ŞAFAK’IN ÖLÜMÜNE SEBEBİYET VEREN KİŞİ TEDBİR KARARI ALDIRMIŞ”

Dün oğlunun doğum gününü kutlayan ve sosyal medya hesabından haftalar sonra yüzünün güldüğü fotoğrafları paylaşan Erken, hesabının bloke edildiğini öğrenince çileden çıktı. Instagram hesabından paylaşım yapan Erken, şu ifadeleri kullandı: “Şu an oğlumu çocuk oteline götürüyorum bir bakıyorum hesabıma bloke gelmiş. Neden çünkü Şafak’a abi diyen, peşinde gezen, param yok bana Ö. Kuzu’dan borç alan diyen, ölümüne sebebiyet veren şahıs tedbir kararı aldırmış.”

“ALLAH BİZE YAŞATTIKLARINI YAŞATSIN”

“Ben Ece Erken Mahmutyazıcıoğlu ise bu işin peşini bırakmayacağım. Kaçakçılık yapan, daha önce hapis yatan şerefsizle her türlü savaşacağım. B. Yakın’la ilişkinden, Küçükçekmece’de açtığın mekana kadar çıkartacağım. Şafak bizi görüyorsa sana aynen şerefsiz diyordur ve Allah bize ne yaşattıysan yaşatsın sana. Çocuklarından utanmayan şeref yoksunu.”

Ecem Altan
Magazin Sorumlusu Haberler.com – Magazin

Şafak Mahmutyazıcıoğlu, Instagram, Ece Erken, Magazin, Haberler

- Reklam -
Exit mobile version