Ana SayfaMagazinHayranıyla evlenen Nihat Doğan'ın düğününde tepki çeken anlar! Bir kişi, kalabalığa aldırış...

Hayranıyla evlenen Nihat Doğan’ın düğününde tepki çeken anlar! Bir kişi, kalabalığa aldırış etmeye havaya ateş etti

- Advertisement -

Haber : Hayranıyla evlenen Nihat Doğan’ın düğününde tepki çeken anlar! Bir kişi, kalabalığa aldırış etmeye havaya ateş etti – Haberler

Yaşadığı ilişkilerle zaman zaman gündeme gelen Nihat Doğan, İranlı hayranı Arzu ile sessiz sedasız evlendi. Bebek bekledikleri iddia edilen çiftin bir de düğün görüntüsü ortaya çıktı.

HAVAYA ATEŞ ETTİ

Nihat Doğan ve Arzu isimli hayranına ait olduğu ileri sürülen düğün töreninde ünlü şarkıcı, sevdikleriyle halay çekiyor. O esnada halay başındaki bir kişi de Doğan’ın kulağına bir şeyler söyledikten sonra kalabalığın arasına girerek bir çocuğun gözü önünde peş peşe havaya ateş ediyor. Havaya ateş edildiği esnada halaydan çıkan bir kadının apar topar çocuğunu uzaklaştırdığı görüldü.

Hayranıyla evlenen Nihat Doğan'ın düğününde tepki çeken anlar! Bir kişi, kalabalığa aldırış etmeye havaya ateş etti

3 AYLIK HAMİLE İDDİASI

Sevim Alan ile ilişkisini noktalayan Nihat Doğan, İranlı hayranı Arzu ile nikah masasına oturdu. Apar topar evlenen çiftten Arzu Hanım’ın 3 aylık hamile olduğu iddia edildi. Gizli kıyılan nikaha şahit olduğunu söyleyen müzisyen Erol Köse, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda “Nihat Doğan, İranlı Arzu ile evlendi. Gelinin 3 aylık hamile iddiası var bu da ayrı bir sevinç yarattı. Siyasete soyunan ve benim de yıllarca albüm yapıp meşhur ettiğim Nihat, çoğu okumuştan kültürlü bir adamdır. Umarım hızlıca baba olur” dedi.

Nihat Doğan düğününde halay çekti

Arzu Hanım

İlgili Haberler
Snob Magazin / Ecem Altan – Magazin

Nihat Doğan İran Magazin Haberler

- Reklam -
Exit mobile version