Ana SayfaMagazinHakan Ural'dan muhalif sanatçılara çınar ağacı tepkisi: Bunlar militan

Hakan Ural’dan muhalif sanatçılara çınar ağacı tepkisi: Bunlar militan

İBB’nin Beşiktaş’ta 112 adet çınar ağacını kesmesiyle ilgili konuşan Hakan Ural, konuya sessiz kalan sanatçılara sert tepki göstererek özde yalandan en ufak bir konuda ‘burda ağaçlar kesiliyor, burada bilmem ne oldu’ diyenlerin gıkı çıkmıyor. Bunlar fanatik ideoloji sahibinden daha militan” dedi.

- Advertisement -

Beşiktaş’ta Çırağan Caddesi’nde koruma altındaki 112 adet çınar ağacının, bir mantarın yol açtığı kanserhastalığı gerekçesiyle kesilmişti.

Konuyla ilgili sunuculuğunu Nur Tuğba Namlı ile beraber yaptığı Neler Oluyor Hayatta programında konuşan Hakan Ural, İBB’yi eleştirerek ağaç kesimine ses çıkartmayan sanatçılara ise çok sert tepki gösterdi.

“BUNLAR MİLİTAN”

Açıklamalarında Ural, “Doğa ağaç seveniyiz diye kıyameti kopartanlar yalandan bazı sanatçılar var. Bunların hepsinin ne kadar boş olduğu, ne kadar samimiyetsiz olduğu buram buram samimiyetsizlik koktuğunu anlamış olduk. Sözde yalandan en ufak bir konuda ‘burada ağaçlar kesiliyor, burada bilmem ne oldu’ diyenlerin gıkı çıkmıyor. Bunlar fanatik ideoloji sahibinden daha militan. Bunu bile söyleyecek kadar dürüst ve cesur değiller. O kadar işleri boş. Ne oldu? Bir gık etseydiniz bari. Bunların samimiyetsizliği çıktığı için müthiş mesut oldum. Bunlara çentiği attım. Bunların işi gücü işgüzarlık. Ben onların ismini biliyorum, cismini biliyorum. Kim olduklarını biliyorum” ifadelerini kullandı.

Haberler.com – Magazin

Hakan Ural, Çınar, İBB, Magazin, Haberler

- Reklam -