Ana SayfaMagazinHakan Ural'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklaması: Açık açık sevdiğimi söylediğim için linç yiyorum

Hakan Ural’dan Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklaması: Açık açık sevdiğimi söylediğim için linç yiyorum

- Advertisement -

Daha önce canlı yayında “Ben devletin yalakasıyım” ifadeleriyle gündeme gelen oyuncu Hakan Ural, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı sevdiği için 8-9 seneden beri sektörün kendisine tavır aldığını itiraf etti. Sözlerini sürdüren Ural, “Linç ediliyorlar. Bu kişiler küçümsenirler, dışlanırlar, aşağılanırlar. Çekeceğim kadar film, dizi çektim. Ama ne acı bir şeydir başka bir ülkede yaşasaydım bu tecrübe ve bu fizikle benim 5 yılım dizi ve film çekimleriyle dolu olurdu” dedi.

Kanal D ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan sunuculuğunu Hakan Ural ile Nur Tuğba Namlı’nın yaptığı “Neler Oluyor Hayatta” programında Hakan Ural, dizi ve film sektörü hakkında çarpıcı açıklamalar yapıp yaşadıklarını anlattı.

“ERDOĞAN’I SEVDİĞİMİ SÖYLEDİĞİM İÇİN BANA TAVIR VAR”

Oyuncu olarak sektöre giriş yapan Hakan Ural, “Ben Cumhurbaşkanını sevdiğimi açık açık söylediğim için 8-9 seneden beri sektörden bana tavır var. Yanında olduğunu söylemeye korkanlar var. Linç ediliyorlar. Bu kişiler küçümsenirler, dışlanırlar, aşağılanırlar.” dedi.

“BU TECRÜBE VE BU FİZİKLE 5 YILIM DOLU OLURDU”

Sözlerini sürdüren Ural, “Çekeceğim kadar film, dizi çektim. Ama ne acı bir şeydir başka bir ülkede yaşasaydım bu tecrübe ve bu fizikle benim 5 yılım dizi ve film çekimleriyle dolu olurdu” ifadelerini kullandı.

İhlas Haber Ajansı / Magazin

Hakan Ural Magazin Haberler

- Reklam -