Ana SayfaMagazinHakan Ural'dan Babalar Günü paylaşımı! Fotoğrafı görenler şaşkınlığını gizleyemedi

Hakan Ural’dan Babalar Günü paylaşımı! Fotoğrafı görenler şaşkınlığını gizleyemedi

- Advertisement -

Son dönemde yaptığı açıklamalarla olay olan sunucu Hakan Ural, Babalar Günü için yaptığı paylaşımla dikkat çekti. Babası Selçuk Ural yerine kendisini büyüten Hikmet Uzun’la olan bir fotoğrafını paylaşan Ural, “Rahmetli babam Hikmet Uzun, mekanın cennet olsun” notunu düştü.

Yaptığı çıkışlarla gündemden düşmeyen “Neler Oluyor Hayatta” programının sunucusu Hakan Ural, Babalar Günü‘ne özel bir paylaşım yaptı. Ural, her yıl olduğu gibi bu yıl da annesinin, kendisi 9 yaşındayken evlendiği üvey babası Hikmet Uzun’la olan bir fotoğraf paylaştı.

“RAHMETLİ BABAM”

Hakan Ural’ın sonradan nüfusuna girdiği babası Selçuk Ural olsa da, ünlü sunucunun biyolojik babasıyla yakınlığı yok denecek kadar az. Her yıl Babalar Günü‘nde “Rahmetli babam” diye bahsettiği Hikmet Uzun ise Ural’ın annesinin o 9 yaşındayken evlendiği ve İstanbul kabadayısı olarak bilinen biri.

Hakan Ural'dan Babalar Günü paylaşımı! Fotoğrafı görenler şaşkınlığını gizleyemedi

SELÇUK URAL’A GÖNDERME

Hakan Ural kendisini büyüten Hikmet Uzun için duygusal bir paylaşımda bulundu. Ural, “Babanın hayırlısına, iyisine sahip olanların Babalar Günü kutlu olsun. Rahmete göç etmişlerin mekanı cennet olsun. Rahmetli babam Hikmet Uzun, mekanın cennet olsun” notunu düştü. Ural’ın bu paylaşımı ise biyolojik babası Selçuk Ural’a gönderme olarak yorumlandı.

Hakan Ural'dan Babalar Günü paylaşımı! Fotoğrafı görenler şaşkınlığını gizleyemedi

Hakan Ural'dan Babalar Günü paylaşımı! Fotoğrafı görenler şaşkınlığını gizleyemedi

Zehra Yaşık
Zehra Yaşık
Foto galeri editörü Haberler.com – Magazin

Babalar Günü Selçuk Ural Hakan Ural Magazin Haberler

- Reklam -