Ana SayfaMagazinHadise ve Mehmet Dinçerler'in düğün töreninden ilk kare! Görümce gelin çiçeğiyle poz...

Hadise ve Mehmet Dinçerler’in düğün töreninden ilk kare! Görümce gelin çiçeğiyle poz verdi

Bir süredir aşk yaşayan Hadise ve Mehmet Dinçerler çifti dün akşam Çırağan Sarayı’nda nikah masasına oturdu. Çift, görüntü alınmaması için görevliler ve misafirleri uyarırken Dinçerler’in kardeşi bu kuralı bozdu. Tuğba Dinçerler, sosyal medya hesabından Çırağan Sarayı’nın önünde çektirdiği bir fotoğrafı ve gelin çiçeğiyle verdiği pozunu paylaştı.

- Advertisement -

Şarkıcı Hadise ve sevgilisi Mehmet Dinçerler, Çırağan Sarayı’nda gerçekleştirilen düğün töreni ile dünyaevine girdi. Basına kapalı olarak gerçekleştirilen düğün töreninde, aile üyeleri, salon yetkilileri ve düğüne katılanlardan görüntü alınmamalarını talep etti. Ancak Mehmet Dinçerler’in kız kardeşi Tuğba Dinçerler, düğünden ilk kareyi paylaştı.

GELİN ÇİÇEĞİYLE POZ VERDİ

Mehmet Dinçerler’in kız kardeşi Tuğba Dinçerler, Çırağan Sarayı’nda düzenlenen düğünden ilk kareleri paylaştı. Dinçerler önce Çırağan Sarayı’nın önünde sonra da gelin çiçeğiyle verdiği bir pozu paylaştı. Çiftten nikah törenlerine dair ne bir görüntü ne de bir açıklama gelmedi.

SÜRPRİZ DÜĞÜNÜN NEDENİ HAMİLELİK Mİ?

Ünlü şarkıcı ve sevgilisinin sürpriz şekilde dünyaevine girmesinin nedeni olarak ise Hadise’nin hamile olması gösterildi. Geçtiğimiz günlerde çantasıyla sürekli göbeğini gizleyen Hadise’nin hamile olduğu iddia edilmişti. Konuyla ilgili açıklama yapan şarkıcı, düğün töreninden önce hamile kalmayacağını söylemişti.

Snob Magazin / Magazin

Mehmet Dinçerler, Çırağan Sarayı, Hadise, Magazin, Haberler

- Reklam -
Exit mobile version