Ana SayfaMagazinHadise ile boşanma kararı alan Mehmet Dinçerler'den ilk açıklama geldi

Hadise ile boşanma kararı alan Mehmet Dinçerler’den ilk açıklama geldi

- Advertisement -

Magazin Haberleri

Geçtiğimiz nisan ayında sessiz sedasız nikah masasına oturan ünlü şarkıcı Hadise ve Mehmet Dinçerler çifti, evliliklerinin birinci senesi dolmadan boşanma kararı aldı. Ayrılık kararının ardından Dinçerler’in daha az konser yapmasını ve kapalı giyinmesini isteyen ailesinin baskısından bunalan Hadise’nin fikir ayrılığı nedeniyle bu kararı aldığı iddia edildi.

Instagram hesabından bir açıklama yaparak hakkındaki iddiaları yalanlayan Dinçerler, şunları söyledi: “Çok özel ve hassas olan bu konuda sessiz kalmak en doğrusu olur diye düşünmüştüm. Gelinen durumda ise, yapılan yakıştırmalar’ görünce susmanın şahsıma, aileme ve özellikle çok emek verdiğim son 1 seneme haksızlık olacağını düşünüyorum.”

“Karşılıklı olarak çok değer vererek başladığımız ilişkimiz son bulmuş olsa da, ilişkimiz süresince Hadise’nin sanat hayatını belki de en çok destekleyen kişi oldum. Konserlerini ailem dahil en önden gururla izlediğime ve başarılarıyla da kendisiyle onur duyduğuma herkes şahit olmuşken, bugün öne sürülen iddiaları şaşkınlıkla karşılıyorum.”

Evliliğimizi sonlandırmak ortak görüşümüz doğrultusunda olup, tek isteğim süreci herkes için en hayırlı olacak şekilde saygı çerçevesinde bitirmektir. Başka hiçbir talep ve isteğim olmamıştır. Kendi dünyama dönmek adına herkesten bana ve aileme saygı rica ediyorum. Sevgiler…” dedi.

Hadise ile boşanma kararı alan Mehmet Dinçerler'den ilk açıklama geldi

Hadise ile boşanma kararı alan Mehmet Dinçerler'den ilk açıklama geldi

Hadise ile boşanma kararı alan Mehmet Dinçerler'den ilk açıklama geldi

Ecem Altan
Ecem Altan
Magazin Sorumlusu Haberler.com – Magazin

Hadise Magazin Haberler

- Reklam -