Ana SayfaMagazinGünlerdir konuşulan iddialar son buldu! Ebru Şallı ve Uğur Akkuş el ele

Günlerdir konuşulan iddialar son buldu! Ebru Şallı ve Uğur Akkuş el ele

Bir süredir boşanacakları konuşulan Ebru Şallı ve Uğur Akkuş çifti, dün akşam İstinye’de objektiflere takıldı. El ele poz veren ikili, boşanma iddialarını yalanladı. Uğur Akkuş cezaevine girip çıktığı yönündeki iddiaya da cevap verdi.

- Advertisement -

Ebru Şallı ile Uğur Akkuş, 2019 yılında Çırağan Sarayı’nda görkemli bir düğünle evlenmişti. Bir süredir ünlü çiftin evliliklerinin üzerinde kara bulutlar dolaştığı konuşuluyordu. Şallı’nın sosyal medyada yaptığı birkaç hamle ise boşanma iddialarını güçlendirmişti. Tüm bu olanlardan sonra ünlü çift, kameralar karşısında el ele poz verdi. Ancak ikilinin dedikodularla ilgili sorulan sorulara verdiği cevaplar kimseyi ikna etmedi.

Eski eşi Gonca Sağlam’ı 18 Aralık 2016’da darp edip burnunu kıran Uğur Akkuş, açılan davada basit yaralama suçundan yargılanmıştı. 1 yıl 7 ay 15 gün hapis cezasından hüküm giyen Uğur Akkuş‘un hakkında kesinleşmiş karar 7 Eylül 2021’de verildi. İstanbul Bölge Adliye Mahkemesi 30. Ceza Dairesi’nin itirazını reddettiği Akkuş’un cezaevi günlerinin başladığı ortaya çıkmıştı. Akkuş’un 28 Şubat 2022’de Silivri Açık Ceza İnfaz Kurumu’ndan Kovid-19 salgın hastalığı nedeniyle ayrıldığı öğrenilmişti.

Boşanma İddiaları Sonrası İlk Açıklama

Yaşananların ardından Ebru Şallı‘nın boşanma kararı aldığı iddia edilmişti. Eski mankenin sosyal medya hesabından ‘Akkuş’ soyadını kaldırması da iddiaları güçlendirmişti.

Boşanma İddiaları Sonrası İlk Açıklama

Bir süredir boşanacakları konuşulan Ebru Şallı ve Uğur Akkuş çifti, dün akşam İstinye’de arkadaşlarıyla buluştu. El ele poz veren ikili, boşanma iddialarını yalanladı. Ünlü çift, “İddialar gerçeği yansıtmıyor. Tatile gittiğimizde sürekli böyle haberler çıkıyor. Bu tip haberleri artık umursamıyoruz” dedi.

Boşanma İddiaları Sonrası İlk Açıklama

Cezaevine girdiği iddia edilen Akkuş, “Ne alakası var arkadaşlar? Amerika’daydım. Aracımız geldi. Daha sonra detaylı konuşuruz” diyerek kaçamak cevap verdi. Ünlü çiftin neşeli tavırları ise gözlerden kaçmadı.

Snob Magazin / Magazin

Uğur Akkuş, Ebru Şallı, İstanbul, Medya, Magazin, Haberler

- Reklam -