Ana SayfaMagazinGündemden düşmeyen rapçi Kanye West, 21 yaşındaki modelle yakalandı

Gündemden düşmeyen rapçi Kanye West, 21 yaşındaki modelle yakalandı

- Advertisement -

Magazin Haberleri

Twitter ve Instagram hesapları Yahudi karşıtı paylaşımları nedeniyle kilitlenen dünyaca ünlü rapçi Kanye West daha önce de birçok ünlü isimle sözlü tartışma yaşamıştı. Her yaptığı olay olan Kanye West şimdi de özel hayatıyla gündemde.

4 çocuğunun annesi Kim Kardashian’dan boşandıktan sonra birçok kişiyle görünen Kanye West geçtiğimiz akşam yanında genç bir güzelle yakalandı.

Son günlerin olaylı rapçisi Kanye West, 21 yaşındaki modelle yakalandı

Brezilyalı model Juliana Nalu ile birkaç kez görüntü veren Kanye, yeni kız arkadaşıyla elbise mağazasına girmeden İtalyan yemeklerinin yapıldığı bir restoranda yemek yedi.

Kanye ve 21 yaşındaki model geçen Perşembe günü beraber bir otele girerken görüntülenmişti. Çiftin sevgili olup olmadığı hala bilinmiyor.

Model Nalu, 18 yaşındayken L’Oreal Paris Brezilya ürünlerinin reklam yüzü oldu. İsmini duyurduktan sonra Los Angeles’a geldi ve burada birçok dünyaca ünlü modelle çalışmaya başladı.

Model Nalu ayrıca 2024 yılında Amerikan Başkanlık seçimlerinde aday olacağını açıklayan ve sürekli üzerinde 2024 yazan şapka giyen Kanye West’e destek olmak için üzerinde 2024 yazan şapka ile Instagram’da hikaye paylaştı.

Zehra Yaşık
Editör Haberler.com – Magazin

Kanye West Magazin Haberler

- Reklam -
Exit mobile version