Ana SayfaMagazinGülşen'in yılbaşında kazanacağı ücret dudak uçuklattı

Gülşen’in yılbaşında kazanacağı ücret dudak uçuklattı

- Advertisement -

Geçtiğimiz günlerde İmam Hatiplilere yönelik sözleri yüzünden devam eden davası 1 Mart 2023 tarihine ertelenen Gülşen’in yılbaşında İzmir’de konser verecek. 31 Aralık gecesi hayranlarıyla buluşacak olan ünlü şarkıcı 1 milyon lira alacak

30 Nisan 2022’de verdiği bir konserde İmam Hatiplilerle ilgili sözlerinden dolayı ‘Halkı kin ve düşmanlığa alenen tahrik etme’ suçlamasıyla ikinci kez hakim karşısına çıkan Gülşen‘in davası 1 Mart 2023’e ertelendi. Ertelenme sonrası Gülşen sahnelere tekrar döndü.

Konser esnasında hayranlarına “Aranızda emniyetten kimse var mı? Ona göre dikkatli konuşayım” dedi. Gülşen’in bu esprisi ise kendisini dinlemeye gelen herkesi güldürürken o anlar sosyal medyada da gündem oldu.

Öte yandan sahnelere tekrar dönen Gülşen, yılbaşında İzmir’de bir konser düzenleyecek. Gülşen’in yılbaşı konseri için 5 milyon TL alacağı bilgisi de paylaşıldı.

İmam hatiplilere yönelik sözleri nedeniyle başlatılan soruşturma kapsamında tutuklanan şarkıcı Gülşen, Bakırköy Kadın Kapalı Ceza İnfaz Kurumuna teslim edilmişti. Cezaevi girişinde bekleyen akrabaları ve arkadaşları Gülşen’i alkışlarla cezaevine gönderilmişti.

Savcılık “Halkı kin ve düşmanlığa tahrik veya aşağılama” suçundan resen soruşturma başlattı. Gülşen, hakkında başlatılan soruşturma kapsamında polis ile mevcutlu olarak Çağlayan’da bulunan İstanbul Adalet Sarayı’na getirildi. Gülşen’in savcılığa verdiği ifadenin ardından çıkarıldığı nöbetçi hakimlikçe tutuklanmasına karar verilmişti.

Haberler.com / Bilsay Özer – Magazin

- Reklam -