Ana SayfaMagazinGülşen'den tahliye olduktan sonra ilk paylaşım: Yeniden güneş gibi doğmaya hazır mıyız?

Gülşen’den tahliye olduktan sonra ilk paylaşım: Yeniden güneş gibi doğmaya hazır mıyız?

- Advertisement -

İmam hatiplilerle ilgili söylediklerinden dolayı hapis yatan ve uzun süredir yurt dışında yaşayan Gülşen, sosyal medya hesabından aylar sonra ilk paylaşımını yaptı. 31 Aralık’ta İzmir’de konser vereceğini duyuran şarkıcı, “Hep birlikte yeniden güneş gibi doğmaya hazır mıyız” notunu yazdı.

30 Nisan 2022’de verdiği bir konserde İmam Hatiplilerle ilgili sözlerinden dolayı ‘Halkı kin ve düşmanlığa alenen tahrik etme’ suçlamasıyla ağustos ayında hapis yattı. Tahliye olduktan sonra yurt dışına oğlunun yanına giden şarkıcı, aylar sonra sahnelere döndü. Ağustos ayından bu yana sosyal medya hesabından paylaşım yapan Gülşen, sessizliğini bozdu.

31 Aralık’ta İzmir’de sahneye çıkacak olan şarkıcı, konser afişini yayınlayarak “Yeni yılı ve Cumhuriyet’imizin 100. yılını karşılarken, güzel İzmir’imizin Gündoğdu Meydanı’nda hep birlikte yeniden güneş gibi doğmaya hazır mıyız” ifadelerini kullandı.

Gülşen'den tahliye olduktan sonra ilk paylaşım: Yeniden güneş gibi doğmaya hazır mıyız?

Uzun süredir ailesiyle gözlerden uzak bir hayat yaşayan Gülşen, geçtiğimiz günlerde sahneye çıkmıştı. Özel bir şirketin yılbaşı etkinliğinde sahne alan şarkıcı, siyah etek ve gold püskül detaylı kıyafetiyle dikkatleri üzerine çekmişti. Keyfinin yerinde olduğu görülen Gülşen, sahnede dans etmeyi de ihmal etmemişti.

Ataşehir’de 30 Nisan 2022’de verdiği bir konserde İmam Hatiplilerle ilgili sözlerinden dolayı ‘Halkı kin ve düşmanlığa alenen tahrik etme’ suçlamasıyla 3 yıl hapis istemiyle yargılanan Gülşen, ağustos ayında 4 gün cezaevinde kaldı. Tahliye olduktan sonra yurt dışı yasağı devam eden Gülşen’in avukatı, duruşmanın ardından karara itiraz etti. İtirazı kabul eden mahkeme, şarkıcının yurt dışı yasağının kaldırılmasına karar verdi. Şarkıcı kararın bozulmasıyla yurt dışında yaşayan oğlunun yanına gitti.

İlgili Haberler
Ecem Altan
Magazin Sorumlusu Haberler.com – Magazin

- Reklam -