Ana SayfaMagazinGülşen, yeni klibindeki cüretkar danslarıyla tepki çeken Aleyna Tilki'ye destek oldu

Gülşen, yeni klibindeki cüretkar danslarıyla tepki çeken Aleyna Tilki’ye destek oldu

Gülşen, yeni İngilizce şarkısının klibinde iç çamaşırlarıyla dans ettiği ve motorun üzerindeyken eteğini çıkardığı için tepki çeken Aleyna Tilki’ye destek oldu. Bir süredir sahne kıyafetleriyle gündemden düşmeyen Gülşen, sosyal medya hesabından Tilki’nin klibinden bir sahneyi paylaşarak “Daha ne desin bu kız” dedi.

- Advertisement -

Genç yaşta şöhreti yakalayan Aleyna Tilki, yaklaşık 2 senedir İngiltere ve Amerika arasında mekik dokuyarak hazırlarığı Take It Or Leave It isimli yeni şarkısı ve klibinin dinleyicilerin beğenisine sundu. Tilki’nin klibindeki cesur sahneler ise kısa sürede sosyal medyada gündem oldu. Desteğin yanı sıra klibindeki sahneler için tepki çeken Tilki’ye bir destek de meslektaşı Gülşen‘den geldi.

“GÜLŞEN’E ÖZENMİŞ”

Aleyna Tilki‘nin yeni klibinde yatak odasında iç çamaşırlarıyla dans ettiğini ve motorun üzerinde eteğini çıkardığını gören sosyal medya kullanıcıları, ” Gülşen‘e özenmiş” yorumları yaptı. Gülşen de yakın zaman önce çıkardığı Lolipop isimli şarkısının klibindeki cesur danslarıyla gündemden düşmemişti.

Gülşen, yeni klibindeki cüretkar danslarıyla tepki çeken Aleyna Tilki'ye destek oldu

GÜLŞEN’DEN DESTEK GELDİ

Instagram hesabından Aleyna Tilki’nin klibinden bir sahne paylaşan Gülşen, “Daha ne desin bu kız?” diyerek desteğini gösterdi. Klibi ve şarkıyı çok beğenen Gülşen, paylaşımına bomba ve alev emojileri de koydu.

Gülşen, yeni klibindeki cüretkar danslarıyla tepki çeken Aleyna Tilki'ye destek oldu

Ecem Altan
Ecem Altan
Magazin SorumlusuHaberler.com – Magazin

Aleyna Tilki, Instagram, Gülşen, Magazin, Haberler

- Reklam -