Ana SayfaMagazinGüldür Güldür Show'dan yeni skeç! Bakan Koca ve Bakan Nebati'nin ardından bu...

Güldür Güldür Show’dan yeni skeç! Bakan Koca ve Bakan Nebati’nin ardından bu kez de 6’lı masayı konu aldılar

Show TV ekranlarında yayımlanan Güldür Güldür Show adlı programda, Sağlık Bakanı Koca ve Hazine ve Maliye Bakanı Nebati’nin ardından 6’lı masayla ilgi bir skeç hazırlandı. 11 Haziran Cumartesi günü yayımlanacak olan yeni bölümün fragmanında 6’lı masadaki siyasi isimlerin bir restoranda bir araya geldiği ve birbirlerine çeşitli göndermeler yaptığı görüldü.

- Advertisement -

Çeşitli skeçlerin konu alındığı Güldür Güldür Show adlı programın 310. bölümüne ait fragmanı yayınlandı. Fragmanın 3. tanıtımında 6’lı masa konu bir skeç yer aldı.

Bir restoranda geçen skeçte CHP lideri Kılıçdaroğlu, İYİ Parti lideri Meral Akşener, Saadet Partisi Lideri Temel Karamollaoğlu, Gelecek Partisi lideri Ahmet Davutoğlu, DEVA Partisi lideri Ali Babacan ve Demokrat Parti lideri Gültekin Uysal’ın oluşturduğu 6’lı masadaki siyasiler canlandırıldı.

Skeçte, CHP liderinin adalet yürüyüşü, Kılıçdaroğlu’nun evinin elektriklerinin kesilmesi, Saadet Partisi’nin sürekli video paylaşması gibi konulara değinildi. Skecin sonunda ise hesap ödeme için Gültekin Uysal’ı canlandıran kişiden “Herkes oy yüzdesi kadar ödesin” önerisi geldi.

Güldür Güldür Show'dan yeni skeç! Bakan Koca ve Bakan Nebati'nin ardından bu kez de 6'lı masayı konu aldılar

Güldür Güldür ekibi daha önceden de siyasi isimlerle ilgili skeçler yayımlamıştı. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın taklit edildiği skeçte koronavirüs vakaları ele alınmıştı. Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati’nin canlandırıldığı skeçle ilgili de Bakan Nebati “Keyifle izledim, güldüm ve eğlendim ama gözlerimdeki ışıltıyı göremedim” ifadelerini kullanmıştı.

Güldür Güldür Show’un 310. yeni bölümü Show Tv ekranlarında 11 Haziran Cumartesi günü saat 20.00’de yayımlanacak.

Uğur Birdal
Uğur Birdal
ugur.birdal@haberler.com Haberler.com – Magazin

Güldür Güldür Show Magazin Güncel Haberler

- Reklam -