Ana SayfaMagazinGörkemli bir düğün yapan Hacı Sabancı ile Nazlı Kayı, kılıçla pasta kesti

Görkemli bir düğün yapan Hacı Sabancı ile Nazlı Kayı, kılıçla pasta kesti

- Advertisement -

10 Ekim’de nikah masasına oturan Hacı Sabancı ile Nazlı Kayı çifti, cumartesi akşamı görkemli bir düğün yaptı. Çift, Çırağan Sarayı’nda yaptığı düğünde yüksek katlı maket pastayı kılıçla kesti.

Sosyetenin en ünlü çiftlerinin başında gelen Hacı Sabancı ile Nazlı Kayı çifti, 10 Ekim’de Ömer-Arzu Sabancı’nın yalısında küçük bir nikah töreni yaptı. Geçtiğimiz yıl ekim ayında evlenen çiftin düğünü Kayı’nın üvey babası Kaan Dimili’nin vefatı nedeniyle ertelenmişti. Çift, cumartesi akşamı da Çırağan Sarayı’nda ünlü isimlerin akın ettiği bir düğün yaptı.

Çifti, cemiyet hayatının önemli isimlerinin katıldığı görkemli düğünde, yakın dostları da yalnız bırakmadı. Sabancı düğününde siyah smokin takım tercih ederken, Kayı ‘Zuhair Murad’ imzalı taşlı gelinliğiyle tüm dikkatleri üzerine çekti.

Görkemli bir düğün yapan Hacı Sabancı ile Nazlı Kayı, kılıçla pasta kesti

Nazlı Kayı ve Hacı Sabancı’nın düğün dansı olay oldu. İkilinin birbirlerine mesafeli şekilde ettikleri dans etmesi dikkatlerden kaçmadı. Düğününde dikkat çeken bir diğer detay ise düğün pastası oldu. Çift, yüksek katlı düğün pastasını bıçak yerine kılıç ile kesmeye çalıştı. Hacı ve Nazlı’nın kılıçla kesmeye çalıştığı pastanın sallandığını gören sosyal medya kullanıcıları “Pasta yıkılacak zannettim” yorumunu yaptı.

Ecem Altan
Magazin Sorumlusu Haberler.com – Magazin

Çırağan Sarayı Hacı Sabancı Nazlı Kayı Magazin Haberler

- Reklam -
Exit mobile version