Ana SayfaMagazinGladyatör 2 filminin çekimleri sırasında patlama! 6 oyuncu yaralandı

Gladyatör 2 filminin çekimleri sırasında patlama! 6 oyuncu yaralandı

- Advertisement -

Fas’ta çekimleri yapılan ‘Gladyatör 2’ filminin setinde özel efektlerin kullanıldığı bir sahnede patlama meydana geldi. Patlamada 6 oyuncu yaralanırken hayati tehlikelerinin bulunmadığı belirtildi. Yapımcı şirket Paramount, kazanın bir dublör sahnesi çekilirken meydana geldiğini açıkladı.

The Sun Gazetesi’nin haberine göre, filmin çekimleri sırasında özel efektlerin kullanıldığı bir sahnede patlama yaşandı.
Patlamada filmin 6 oyuncusu yaralanırken oyuncuların hayati tehlikesinin bulunmadığı ve tedavilerinin yapıldığı belirtildi.

“HEPSİNİN DURUMU İYİ”

Yapımcı şirket Paramount, konuya dair yaptığı açıklamada, “Gladyatör 2″ filminin setinde bir dublör sahnesi çekilirken, birkaç ekip üyesinin hayati tehlike oluşturmayan yaralanmalara maruz kaldığı bir kaza meydana geldi.” bilgisini paylaştı. Açıklamada, “Alanda güvenlik ve sağlık ekipleri, oyuncuların tedavisi için hızlıca hareket edebildi. Hepsinin durumu iyi ve tedavileri devam ediyor.” ifadesi kullanıldı.

Gladyatör 2 filminin çekimleri sırasında patlama: 6 oyuncu yaralandı

GAZ BORUSU PATLAMIŞ OLABİLİR

Patlamanın nedenine ilişkin incelemeler devam ederken set alanındaki bir gaz borusunun patlamış olabileceğinden şüphelenildiği kaydedildi.

Gladyatör 2 filminin çekimleri sırasında patlama! 6 oyuncu yaralandı

Kaynak: AA / Nuri Aydın – Magazin

- Reklam -