Ana SayfaMagazinGenç kız canlı yayında tacize uğradı! Durumu ise izleyicileri fark etti

Genç kız canlı yayında tacize uğradı! Durumu ise izleyicileri fark etti

- Advertisement -

Gamegar Haberleri

Amerika’nın Kaliforniya eyaletinde yaşayan Twitch yayıncısı Alison Liddey, süpermarketteki alışverişi sırasında kimliği belirsiz bir adam tarafından tacize uğradı. İzleyicilerin uyarılarına rağmen Twitch yayıncısı durumun farkına varamadı ve alışverişine devam etti.

Canlı yayın platformu Twitch’te 630 binden fazla takipçisi bulunan ibabyrainbow kullanıcı adlı Alison Liddey, süpermarketten aldığı ürünleri kasadan geçirirken arkasından geçen bir adam, gizlice Alison Liddey’in arkadan fotoğrafını çekti ve hemen uzaklaştı.

Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız

Günün erken saatlerinde evde canlı yayın yapmaya başlayan Alison Liddley, evde yaptığı üç saatlik canlı yayından sonra 21. doğum günü partisi için süpermarkete malzeme almaya gitti. Alışverişini tamamlayan Liddey, kasada aldığı ürünleri geçerken bir yabancı tarafından gizlice arkadan fotoğrafı çekildi.

Twitch'te canlı yayın yapan ibabyrainbow yayında tacize uğradı! Durumu ise izleyicileri fark etti

Süpermarkete malzeme almaya giden Alison Liddley, bir yandan ise takipçilerine canlı yayın yapıyordu. Canlı yayında dört buçuk saati geride bırakan yayıncının kimliği belirsiz bir adam tarafından gizlice fotoğrafı çekildi. Bu durumu fark eden izleyicileri ise sohbette yayıncıyı uyarmaya çalıştı, ancak Liddey, durumun farkına varamadı ve alışverişine devam etti.

Yakupcan Aydemir
Espor ve Oyun Editörü Haberler.com – Gamegar

Gamegar Magazin Haberler

- Reklam -
Exit mobile version