Ana SayfaMagazinGeleceğe Dönüş filminin iki efsanesi 37 yıl sonra bir arada! Son hali,...

Geleceğe Dönüş filminin iki efsanesi 37 yıl sonra bir arada! Son hali, hayranlarını yıktı

Magazin Haberleri

- Advertisement -

80’li yılların efsane filmi Geleceğe Dönüş’ün (Back To The Future) iki efsane karakteri Marty McFly ile Doktor Emmett Brown 37 yıl sonra yeniden bir araya geldi. Fantastik bilim-kurgu türündeki filminin başrol oyuncuları Christopher Lloyd ve Michael J. Fox, New York’ta düzenlenen Comic Con Festivali’nde panele katıldı.

Fox’un sağlığı, 1991’de Parkinson teşhisi konmasından bu yana birçok hayranı taraftarın endişe konusu olmuştu. Önceki gün düzenlene etkinlikte hastalığın, şaşırtıcı bir şekilde Fox’un vücuduna fiziksel olarak zarar verdiği sahnede yürürken açıkça görüldü.

Gelece Dönüş filminin iki efsanesi 37 yıl sonra bir arada! Son hali, hayranlarını yıktı

NTV’nin haberine göre, Michael J. Fox , Geleceğe Dönüş serisi hakkında konuştuğu panelde, “Bu filmin en iyi yanı Chris’le çalışmaktı” diyerek, Lloyd ile çalışmayı ‘eğlenceli’ bulduğunu da ekledi. Bunun nedenini de ünlü aktörün ‘bir dahi olmasına’ bağladı. Fox, filmin başarısının kimyalarının uyuşmasıyla ilgili olduğunu söylerken, Lloyd da Fox’a övgü dolu sözler sarf etti.

Gelece Dönüş filminin iki efsanesi 37 yıl sonra bir arada! Son hali, hayranlarını yıktı

Fox’un, hastalığının aşamasının ilerlemesinden dolayı hareketlerindeki katılığa ve yavaşlığa rağmen, kendisini ve Christopher Lloyd’u ayakta alkışlayan binlerce hayranına neşeli bir şekilde el sallarken morali yüksek görünüyordu. İkili, hayranlarını birlikte selamlarken birbirlerine sarılmayı da ihmal etmedi.

Gelece Dönüş filminin iki efsanesi 37 yıl sonra bir arada! Son hali, hayranlarını yıktı

Haberler.com – Magazin

Magazin Haberler

- Reklam -