Ana SayfaMagazinGalatasaraylı küçük hayranı tarafından öpücüklere boğulan Simge'den güldüren tepki: Öpmedi, yedi

Galatasaraylı küçük hayranı tarafından öpücüklere boğulan Simge’den güldüren tepki: Öpmedi, yedi

- Advertisement -

“Aşkın Olayım” şarkısıyla Galatasaray taraftarının gözdesi haline gelen ve şampiyonluk kutlamasında Icardi ile şarkı söyleyen Simge Sağın, son konserinde küçük bir hayranını ağırladı. Icardi hayranı olduğu saçlarını sarıya boyatan küçük çocuk, sahnede Simge’yi öpücüklere boğunca şarkıcı da “Sadece öpmedi, beni yedi. Buradaki en şanslı erkek sensin bence Küçük Icardi” dedi.

Miş Miş, Yankı, Prens ve Prenses, Üzülmedin mi? ve son olarak Çapkınca şarkısını dinleyicilerin beğenisine sunan Simge, “Aşkın Olayım” şarkısıyla Galatasaraylı taraftarların gözdesi oldu. Şampiyonluk kutlamasında Icardi ile Aşkın Olayım’ı söyleyen Simge, son konserinde Galatasaraylı bir hayranını sahneye çıkardı.

“SADECE ÖPMEDİ, YEDİ”

Icardi hayranlığından dolayı saçlarını sarıya boyatan Noyan isimli çocuk, sahneye çıkar çıkmaz Simge’yi öpücüklere boğdu. Küçük hayranının sarılarak peş peşe öpmesiyle neye uğradığını şaşıran Simge ise “Sadece öpmedi, beni yedi. Buradaki en şanslı erkek sensin bence Küçük Icardi” dedi. Simge ile küçük taraftarın konserdeki görüntüleri kısa sürede sosyal medyada da konuşulmaya başladı.

Galatasaraylı küçük hayranı tarafından öpücüklere boğulan Simge'den güldüren tepki: Öpmedi, yedi

Galatasaraylı küçük hayranı tarafından öpücüklere boğulan Simge'den güldüren tepki: Öpmedi, yedi

Ecem Altan
Magazin Sorumlusu Haberler.com – Magazin

- Reklam -