Ana SayfaMagazinFinal maçı için Türkiye'ye gelen şarkıcı Anitta, Kapalıçarşı'yı gezdi! Gören bir daha...

Final maçı için Türkiye’ye gelen şarkıcı Anitta, Kapalıçarşı’yı gezdi! Gören bir daha baktı

- Advertisement -

Şampiyonlar Ligi finali için Türkiye’ye gelen Brezilyalı şarkıcı Anitta, Kapalıçarşı’yı gezerek o anları da kayda aldı. Şarkıcının paylaştığı videoda erkek esnaf ve vatandaşların dönüp dönüp kendine bakarak “Ne kadar?” ve “Çok güzel” demesi dikkat çekti.

Şampiyonlar Ligi finalinde Inter ile Manchester City, bu akşam saat 22.00’de Atatürk Olimpiyat Stadı’nda karşı karşıya gelecek. Mücadeleyi izlemek için İstanbul’a gelenler arasında Brezilyalı şarkıcı Anitta da bulunuyor. Maç öncesi yapılacak gösteride şarkı söyleyecek olan Anitta, boş vaktinde İstanbul’u gezdi.

ESNAFIN TEPKİLERİ DİKKAT ÇEKTİ

Türkiye’ye yaptığı ziyaret sırasında İstanbul’un ünlü alışveriş merkezlerinden Kapalıçarşı’yı ziyaret eden şarkıcı, o anları kayda almayı ihmal etmedi. Kapalıçarşı’ya yaptığı ziyarette yoğun ilgi gören şarkıcı erkeklerin sorularına maruz kaldı. Anitta’ya tekrar tekrar bakan vatandaşlar, “Ne kadar?”, “Çok güzel”, “Bebeğim” ve “Seni biliyoruz” gibi söylemlerine maruz kaldı. Instagram’da 64,1 milyon takipçisi bulunan şarkıcı o anları da takipçileriyle paylaştı.

Final maçı için Türkiye'ye gelen şarkıcı Anitta, Kapalıçarşı'yı gezdi! Gören bir daha baktı

Ecem Altan
Magazin Sorumlusu Haberler.com – Magazin

- Reklam -
Exit mobile version