Ana SayfaMagazinFatih Altaylı'ya verdiği cevapla gündem olan Caner Özyurtlu'dan ilginç paylaşım: Öldüm sandım

Fatih Altaylı’ya verdiği cevapla gündem olan Caner Özyurtlu’dan ilginç paylaşım: Öldüm sandım

- Advertisement -

Fatih Altaylı’nın “Nasılsın?” sorusuna “Çok kötüyüm, kim iyi ya? İyi diyenle iletişimi keserim” cevabını veren oyuncu Caner Özyurtlu, sosyal medyanın gündemine oturdu. Adını Twitter’ın üst sıralarında gören oyuncunun “Sosyal medyaya bakınca öldüm sandım” paylaşımı ise güldürdü.

Fatih Altaylı’nın Bire Bir programına katılan oyuncu Caner Özyurtlu’nun sözleri, sosyal medyada gündem olmuştu. Programın bir bölümünde Fatih Altaylı, Özyurtlu’ya “Nasılsın?” diye sordu. Özyurtlu “Çok kötüyüm, kim iyi ya? İyi diyenle iletişimi keserim” cevabını verdi.

Altaylı’nın “Hiçbir şeyi çok ciddiye almam” sözlerine ise Özyurtlu, “Hiçbir şeyi ciddiye almamak için bazı şeylere sahip olmak gerekiyor. Ben onlara sahip değilim, mesela bir eve sahip değilim, böyle olunca her şey geçer olmuyor” diye karşılık verdi.

Fatih Altaylı'ya verdiği cevapla gündem olan Caner Özyurtlu'dan ilginç paylaşım: Öldüm sandım

Caner Özyurtlu, aylar önce yayınlanan videonun yeniden konuşulmaya başlaması sonrası sosyal medyada çok konuşuldu. Özyurtlu, verdiği cevaplardan dolayı adından bahsedilmesine ise “Sosyal medyaya bakınca öldüm sandım” paylaşımını yaptı.

Fatih Altaylı'ya verdiği cevapla gündem olan Caner Özyurtlu'dan ilginç paylaşım: Öldüm sandım

Caner Özyurtlu, 23 Mayıs 1986’da İstanbul’da doğdu. İzmit Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi Resim Bölümünden 2005 yılında mezun oldu. Daha sonra ise İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünden mezun oldu. 2005 yılında kurulan İstanbul Kraliyet Tiyatrosu ekibinde kuruluşundan itibaren yer almaktadır. Özyurtlu, 2009 yılında ağabeyi Alper Özyurtlu ile birlikte kurdukları “AC Film” yapım şirketinde sinema filmleri, müzik videoları ve televizyon projeleri üretmektedir. Özyurtlu şimdilerde ise YouTube kanalında “Loş Sohbetler” programının sunuculuğunu yapıyor.

Fatih Altaylı'ya verdiği cevapla gündem olan Caner Özyurtlu'dan ilginç paylaşım: Öldüm sandım

Özel hayatıyla pek fazla gündeme gelmek istemeyen Caner Özyurtlu, 2013 yılında film yapımcısı Müge Özen ile dünya evine girdi. Bu evlilikten Bulut adında bir çocukları bulunuyor.

Zehra Yaşık
Zehra Yaşık
Foto galeri editörü Haberler.com – Magazin

Caner Özyurtlu Magazin Haberler

- Reklam -