Ana SayfaMagazinEvlilik iddiası doğru çıktı! Özcan Deniz ve Samar Dadgar'ın nikahından ilk kareler...

Evlilik iddiası doğru çıktı! Özcan Deniz ve Samar Dadgar’ın nikahından ilk kareler geldi

- Advertisement -

2019 yılına Feyza Aktan ile boşanan Özcan Deniz, uzun süredir aşk yaşadığı 22 yaş küçük modacı sevgilisi Samar Dadgar ile hafta sonu nikah masasına oturduğu iddia edilmişti. Konuyla ilgili açıklama yapmayan çift, bugün sosyal medya hesaplarından nikah törenlerine ait ilk pozları paylaştı.

Feyza Aktan ile 2019 yılında boşanan şarkıcı ve oyuncu Özcan Deniz, bir süredir 28 yaşındaki İranlı modacı Samar Dadgar ile aşk yaşıyor. 50 yaşındaki Özcan ile Dadgar, geçtiğimiz hafta sonu evlerinde sade bir törenle nikah masasına oturdu.

İlişkilerini gözlerden uzak yaşamayı tercih eden ikili, Instagram hesaplarından hafta sonu Zekeriyaköy’deki evlerinde kıyılan nikahtan ilk fotoğrafları paylaştı. Deniz, Samar Dadgar ile sarıldığı fotoğrafını siyah kalp emojileriyle paylaşırken Dadgar da yüzüklerini gösterdiği bir kareyi “Her aşk hikayesi güzeldir, ama bizimkisi favorim” notuyla takipçilerinin beğenisine sundu.

Özcan Deniz’in annesi ise daha önce oğlunun ilişkisiyle ilgili yaptığı açıklamada “Oğlumun evlenmesini istemiyorum. İlla nikah masasına mı oturmak lazım? Gönüller ve kalpler bir olsun. Kız arkadaşı bu söylediklerimi duyunca üzülecek ama Özcan’ın da bunu düşünmesi lazım” diyerek evliliği veto etmişti.

Sessiz sedasız evlenen Özcan Deniz ve Samar Dadgar'ın nikahından ilk kareler geldi

Sessiz sedasız evlenen Özcan Deniz ve Samar Dadgar'ın nikahından ilk kareler geldi

Sessiz sedasız evlenen Özcan Deniz ve Samar Dadgar'ın nikahından ilk kareler geldi

Ecem Altan
Magazin Sorumlusu Haberler.com – Magazin

- Reklam -