Ana SayfaKadınEşiniz çok yalan söylemeye başladıysa... İşte olası 4 nedeni!

Eşiniz çok yalan söylemeye başladıysa… İşte olası 4 nedeni!

Yalanlar asla iyi değildir. Bir yalan ne kadar küçük veya zararsız olursa olsun, yine de bir yalandır. Yalan söylemek, ilişkileri bir anda yok edebilir çünkü ilişkiler güven ve dürüstlük üzerine kuruludur. Ve partneriniz sahtekârlığa meylediyorsa ve size gerçeği söylemekten kaçınıyorsa, neden böyle yaptığını bulmanız sizin için önemlidir. Kimse yalan söylemekten hoşlanmaz. Ama neden böyle yaptıklarını öğrenelim. İşte partnerinizin son zamanlarda size bu kadar çok yalan söylemesinin bazı nedenleri…

ALDATMA

ALDATMA

- Advertisement -

Yalan söylemeye başlamanın elbette en sık görülen nedenlerinden biri aldatmadır.

Yeterli kanıt size sadık olmadıklarını ve başka insanlarla birlikte olduklarını gösteriyorsa, bu, eşinizin sizden uzaklaşması ve aynı zamanda yalan söylemesi için yeterince iyi bir nedendir.

MALİ SORUNLAR

MALİ SORUNLAR

Eşinizin yalan söylemeye başlamasının nedeni mali sorunlar olabilir.

Bu, mali durumları konusunda aşırı endişe duydukları ve sizin daha fazla endişelenmenizi istemedikleri bir durum olabilir ya da ödünç aldıkları para veya kumar alışkanlıkları hakkında bilgi sahibi olmanızı istemeyebilirler.

YANLIŞ BİR ŞEY YAPMAK

YANLIŞ BİR ŞEY YAPMAK

Partnerinizin başı, sizin bilmenizi istemedikleri bir belada olabilir. Kötü bir işe girme, aile sorunları ve muhtemelen sizinle paylaşmaktan çekinecekleri diğer birçok konuyu içerebilir.

SIRLARI KORUMAK

SIRLARI KORUMAK

Partneriniz kendisinin veya bir başkasının birkaç sırrını koruyor olabilir. İkincisiyse ve sizinle paylaşmamakta ısrar ediyorlarsa, bu iyiye işarettir, çünkü diğer kişiye sırrını başka kimseyle paylaşmayacağına söz vermişlerdir . Bu, partnerinizin güvenilir olduğu anlamına gelir.

- Reklam -