Ana SayfaMagazinEşinin doğum günü için 60 bin TL'ye pasta yaptıran Dilan Polat, gördüğü...

Eşinin doğum günü için 60 bin TL’ye pasta yaptıran Dilan Polat, gördüğü manzara karşısına şaşkına uğradı

- Advertisement -

Geçtiğimiz günlerde eşinin doğum günü için büyük bir parti düzenleyen iş kadını ve sosyal medya fenomeni Dilan Polat, 60 bin TL’ye yaptırdığı pastayla görenleri şaşkına çevirdi. Eşiyle kendisinin figürünü pasta yaptırmak isteyen Polat, hiç benzemediğini görünce “Sabır Allah’ım. Şu pastaya verdiğim parayı geç, özel bir gün nasıl harcanır onun çalışması bu” diyerek isyan etti.

Kendi adını taşıyan güzellik merkezleri bulunan fenomen Dilan Polat, geçtiğimiz günlerde eşinin doğum günü için günlerce kutlama yaptı. Eşi için reklam tabelalarına fotoğrafını bastıran Polat, 60 bin TL’ye doğum günü pastası yaptırdı. Ünlü isme gelen pasta ise görenleri şaşkına çevirdi.

Eşi ve kendisinin figürü pasta yaptırmak isteyen Dilan Polat gelen pastaları görünce hayal kırıklığına uğradı. Pastaların kendilerine hiç benzemediğini gören Polat, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda “Ay ben de şok oldum da bak asla belli etmiyorum, eşimi sakinleştiriyorum. Pasta yapan hanımefendi harikaydınız. Gerçekten 60 bin TL ederi vardı cidden sağ olun. Neyse susuyorum, kimseyi üzmek istemem” dedi.

Eşinin doğum günü için 60 bin TL'ye pasta yaptıran Dilan Polat, gördüğü manzara karşısına şaşkına uğradı

Pasta için günler öncesinden sipariş verdiğini söyleyen Polat, “Sakın beni doldurmayın anında gaza geliyorum. O pastalara tam olarak 60 bin TL ödedim. Kara koca olarak pasta da bizi ayırması neyse… O pastanın ne Engin’le ne de benimle alakası yok. Benim pastayı yapmasını istediğim hanımefendi normalde bina falan yapıyor ve çok başarılıydı. Kendimizi 10 gün önce zar zor araya sıkıştırmıştık. Böyle bir şey beklemiyordum, pasta geldiğinde şoka girdim. O özel günü mahvetmek istemedim, sustum. Engin de kendi figürümüzü kesme fikrinden hoşlanmadı. Ama gerçekten herkes siz çok güldü. Susuyorsam ben de iş yaptığım ve sizi üzmemek için” şeklinde konuştu.

Pastanın yakından görüntülerini paylaşan ünlü isim, “Sabır Allah’ım şu pastaya verdiği parayı geç, özel gün nasıl harcanır onun çalışması yani bu pes. Neyse susuyorum daha da konuşmayayım dolmak istemiyorum, gaza getirmeyin beni” ifadelerini kullandı.

Ecem Altan
Magazin Sorumlusu Haberler.com – Magazin

- Reklam -
Exit mobile version