Ana SayfaMagazinEşi tarafından müstehcen yayın yapmak için zorlanan yayıncı Amouranth, gelen tehditlerle gözyaşlarına...

Eşi tarafından müstehcen yayın yapmak için zorlanan yayıncı Amouranth, gelen tehditlerle gözyaşlarına boğuldu

- Advertisement -

Gamegar Haberleri

Twitch’in en ünlü isimleri arasında yer alan Amouranth, en son yaptığı canlı yayında eşi tarafından telefonda tehdit edildiği konuşmalar canlı yayın kamerasına yansıdı.

Twitch’te ASMR ve hot tube yayınlarıyla ünlenen yayıncı Amouranth, müstehcen yayınlar yapmaya kocasının zorladığını ve bu konuda tehdide uğradığını söyledi. Mesajlara cevap vermeyen yayıncı, kocasından gelen tehdit mesajlarını da ifşa etti.

Twitch yayıncısı Amouranth, zorla yayın yapmakla tehdit edildi

Twitch yayınında evli olduğunu duyuran Amouranth, kocası tarafından telefonda tehdit edildi. Kocası, Amouranth’ın köpeklerini öldürmekle ve tüm parasını almakla tehdit ederken onu müstehcen yayınlar yapmaya da zorladığı konuşmaları canlı yayına yansıdı.

Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız

Twitch yayıncısı Amouranth, zorla yayın yapmakla tehdit edildi

Kocası ile telefondaki mesajlaşmalarını gösteren Amouranth, kocasının hakaret dolu mesajlarına cevap vermediği zaman tehdit olarak yayıncının sosyal medya hesaplarını silmekle ve banka hesabındaki yüz binlerce doları Palomacy Güvercin ve Güvercin Evlat Edinme kurumuna bağışlayacağını söyleyen mesajları gösterdi.

Müstehcen yayınlar yapmaya zorlandı! Yayıncı Amouranth, canlı yayında tehdit edildi

Yakupcan Aydemir
Yakupcan Aydemir
Espor ve Oyun Editörü Haberler.com – Gamegar

Amouranth Gamegar Magazin Haberler

- Reklam -