Ana SayfaMagazinErdoğan'ın açıklamasından sonra EYT'lilere seslenen Haluk Levent: İlk aylığınızla maaş okutma zamanı

Erdoğan’ın açıklamasından sonra EYT’lilere seslenen Haluk Levent: İlk aylığınızla maaş okutma zamanı

- Advertisement -

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın EYT’lilerle ilgili müjdeli haberi verdikten sonra sosyal medya hesabından çağrıda bulunan Haluk Levent, “Ne demiştiniz? ‘İlk aylığımızdan bir öğrenci okutacağız.’ O gün, bugün işte” dedi.

Beştepe’de ekonomi kurmaylarıyla birlikte bir toplantı gerçekleştirilen Cumhurbaşkanı Erdoğan, EYT’de yaş şartı olmayacağını ve ilk etapta 2 milyon 250 bin kişinin emekli olacağını söyledi. Erdoğan’ın açıklamasının ardından Haluk Levent‘ten dikkat çeken bir paylaşım geldi.

“‘İLK AYLIĞIMIZLA ÖĞRENCİ OKUTACAĞIZ’ DEMİŞTİNİZ”

Başkanı olduğu AHBAP Derneği’yle Türkiye’nin dört bir yanında ihtiyaç sahiplerine yaptığı yardımlarla adından söz ettiren başarılı şarkıcı Haluk Levent, Twitter hesabından EYT’lilere seslenerek “EYT’li dostlar! Ankara’da size desteğe gelmiştim. Ne demiştiniz? ‘İlk aylığımızdan bir öğrenci okutacağız.’ O gün, bugün işte. Ahbap Derneği’ne öğrenci bursları için bağışlarınızı bekliyoruz” dedi.

Emeklilikte Yaşa Takılanlar, 3 sene önce yaşadığı mağduriyetin giderilmesi için Ankara’da bir araya gelmişti. Haluk Levent de mitinge katılarak vatandaşlara destek olmuştu.

Erdoğan'ın açıklamasından sonra EYT'lilere seslenen Haluk Levent: İlk aylığınızla maaş okutma zamanı

Ecem Altan
Magazin Sorumlusu Haberler.com – Magazin

- Reklam -