Ana SayfaYaşamdanEn çok aldatan 4 burç

En çok aldatan 4 burç

Karakterimizi belirleyen faktörlerden biri olan burcumuz, ilişkilerimize de yön vermemizde etkilidir. Bazı burçlar, doğası gereği aldatmaya meyilli olabilir. Elbette bur burçlara sahip herkesin aldatacağı anlamına gelmez. Ancak eğer partneriniz en çok aldatan burçlar arasındaysa, ilişkinizde biraz daha dikkatli davranmanızda fayda var. En çok aldatan 4 burcu derledik…

- Advertisement -

Aldatılmak, bir ilişkinin en yürek yakan hali olabilir. Aldatmanın hiçbir zaman haklı bir yanı yoktur.

Aldatmak tarafların kişilik yapısının bir yansıması olabilir. Burçlar kişiliğimizi etkileyen en önemli faktörlerden biri. Bir kişinin sizi aldatıp aldatmayacağına dair ihtimalleri öğrenmek istiyorsanız, burcuna bakmayı deneyebilirsiniz.

Bazı burçlar ne yazık ki aldatmaya daha meyilli olabiliyor.

Unutmayın ki bu burçlardan herhangi birine sahip bir partnerinizin olması sizi mutlaka aldatacağı anlamına gelmiyor. İlişkinin yönünü her iki taraf da belirler. Elinizde sağlam kanıtınız olmadan partnerinize sizi aldattığı yönünde suçlamalar yapmamalısınız.

ATEŞLİ KOÇ BURCU

ATEŞLİ KOÇ BURCU

Koç burçları, saldırganlığı ve baskın cinselliği tanımlayan Mars tarafından yönetilirler. Koçlar yaptıkları her şeyde macera ve heyecan arayışı içindedir. Dürtüsel karar verebilirler. Dikkat süreleri de azdır. Bu nedenle bir ilişkiden çabuk sıkılma ve aldatma yoluna gitme olasılıkları yüksektir.

DENGESİZ İKİZLER BURCU

DENGESİZ İKİZLER BURCU

İkizler burcu söz konusu olunca herkes bir ilişki yaşamaktan uzak duruyor. Dengesiz yapıları onların itici görünmesine neden olur. İkizler burcundaki insanlar kararsızdır ve her zaman ilgiye ihtiyaç duyarlar. İhtiyaç duydukları ilgiyi göremediklerinde ise aldatma yoluna gidebilirler. Partnerleriyle iletişim kurmaktansa aldatma konusunda haklı olduklarını düşünürler.

Bu haber ilginizi çekebilir: İkizler burcunun aşk hayatı hakkında her şey

KARARSIZ TERAZİ BURCU

KARARSIZ TERAZİ BURCU

Aldatmaya meyilli bir diğer Hava burcu da Terazi’dir. Terazi burcu dengeyi simgeler ancak bazen bu dengeyi partnerleri haricinde bir kişide arama yoluna giderler. Aldatırken kendilerini suçlu hissederler. Terazi burçları kararsızdır. Terazi burcu bir partnerin size sadık kalmasını sağlamanın en temel yolu onu zihinsel, fiziksel ve duygusal olarak tatmin etmenizdir.

DIŞA DÖNÜK YAY BURCU

DIŞA DÖNÜK YAY BURCU

Yay burcu doğası gereği dışa dönüktür. Dışarıdaki taliplerinin daha cazip olduğunu fark ederse aldatma yoluna gidebilir. Yay burçları için ilişki, harcadıkları çabaya değmelidir. Monotonlaşan ilişkiden kurtulmak için heyecan verici ve gizemli yollar aramaya başlarlar.

Bu haber ilginizi çekebilir: Seri aldatıcıları yakalamanın 10 yolu

- Reklam -