Ana SayfaMagazinEmrah'ın küs olduğu oğlu Tayfun Erdoğan evlendi! Nikah şahidi Nuri Alço oldu

Emrah’ın küs olduğu oğlu Tayfun Erdoğan evlendi! Nikah şahidi Nuri Alço oldu

- Advertisement -

Şarkıcı Emrah’ın yıllardır küs olduğu oğlu Tayfun Erdoğan, geçtiğimiz ocak ayında nişanlandığı Eda İrap ile dünya evine girdi. Tayfun Erdoğan’ın şahitliğini ise Nuri Alço yaptı.

Babası Emrah’la yıllardır küs olduğu oğlu Tayfun Erdoğan, nişanlısı Eda İrap ile sade bir törenle evlendi. Törene, Tayfun Erdoğan ve Eda İrap’ın yakın arkadaşları ve aile dostları katıldı. Davetliler arasında yer alan Nuri Alço ise Tayfun Erdoğan’ın nikâh şahitliğini yaptı.

Nuri Alço nikah masasında yaptığı konuşmada “İşte hayat böyle bir şey… Biz de babasıyla ‘Ayrılamam’ filminde beraberdik. Bir amca, baba yarısı vardı. Emrah’ın amcasıydım. Şimdi oğlunun artık hem amcası, hem abisi ve onun her zaman yanında olacağıma söz veriyorum, tebrik ediyorum. Mutluluklar diliyorum. İnşallah çok güzel bir yolları olur, uzun bir yolculukları olur. kendilerini kutluyorum, tebrik ederim” dedi. Alço sanat dünyasındaki dostlarının, yalnızca kötü günlerinde değil, iyi günlerinde de yanlarında olarak vefasını bir kez daha kanıtlamış oldu.

Emrah'ın küs olduğu oğlu Tayfun Erdoğan evlendi! Nikah şahidi Nuri Alço oldu

Tayfun Erdoğan da duygularını sosyal medyadan “Eee ‘Amca’ demek ‘baba yarı’ demek… Abim, bu mutlu günümde dünyaevine girerken, benim nikah şahidim olduğun için teşekkür ederim. Sözü çok güzeldi, ‘Babasıyla bir, amca-baba yarısı oynamıştık. Şimdi oğlunun hem amcası, hem abisiyim’ dedi. İyi ki varsın” sözleriyle ifade etti.

Emrah'ın küs olduğu oğlu Tayfun Erdoğan evlendi! Nikah şahidi Nuri Alço oldu

Tayfun Erdoğan ve Eda İrap’ın kır düğününe aile yakınları ve arkadaşları katıldı. Tayfun Erdoğan geçtiğimiz aylarda nişan töreninden bir video paylaşmış ve altına sitem dolu bir mesaj yazmıştı: “Baba yok, baba gibi adamlar var yanımda.”

Emrah'ın küs olduğu oğlu Tayfun Erdoğan evlendi! Nikah şahidi Nuri Alço oldu

Kaynak: Magazinkolik / Magazin

- Reklam -