Ana SayfaMagazinElif Karlı, hayatını kaybeden eşi Cengiz Karlı'yı bu sözlerle anlattı

Elif Karlı, hayatını kaybeden eşi Cengiz Karlı’yı bu sözlerle anlattı

- Advertisement -

Türk Halk Müziği sanatçısı Elif Karlı’nın Tokat Cezaevi’nde bulunan eşi Cengiz Karlı, geçirdiği kalp krizi sonucu 57 yaşında hayatını kaybetti. Elif Karlı, Haberler.com YouTube kanalında Cengiz Karlı’nın daha önce kalp krizi geçirdiğini ve yaşadıklarını anlattı.

Türk Halk Müziği sanatçısı Elif Karlı’nın bir süredir cezaevinde yatan 30 yıllık eşi Cengiz Karlı, geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti. Elif Karlı, 6 Aralık’ta Haberler.com’un YouTube kanalına konuk oldu. Elif Karlı, Gökay Kalaycıoğlu’nun sunuculuğunu üstlendiği Haber Bahane programında Cengiz Karlı’dan övgüyle bahsetti.

Cengiz Karlı’nın kendisini dinlemeye geldiğini ve çiçek gönderdiğini söyleyen Elif Karlı, 1993 yılında tanıştıklarını ifade etti.

Cengiz Karlı’nın 42 yaşında uykuda kalp krizi geçirdiğini söyleyen Karlı “Çok ağladım. Beni bu kadar güzel seven insana bunu yapma Allah’ım dedim. Allah yardım etti. Cengiz hastalığından sonra çocuğum gibi oldu.” ifadelerini kullandı.

Cengiz Karlı’nın vücudunda sekiz tane stenti olduğunu belirten Elif Karlı, eşinin zengin, yakışıklı ve ailesinin iyi olduğunu söyledi. Karlı, Cengiz Karlı ile gözü kapalı evlendiğini de vurguladı.

Cengiz Karlı’nın ailesinde saygının fazla olduğunu belirten Karlı “Başları ağırsa tüm aile oradadır. Cengiz grip olur bütün aile elinde meyveyle gelir. Bu durumu en başta yadırgadım.” dedi.

Gökay Kalaycıoğlu’nun “Kaybetme korkun mu var?” sorusuna şöyle yanıt verdi:

“Ölümden korkarım. Babamı, kayınpederimi, ortağımızı 1,5-2 yıl arayla kaybetti. Cengiz de kalp krizi geçirdi. Ben o dönem yok oldum. 35 yaşındayken öz babamı kaybettim. Sahneye çıkmadan önce haberini aldım. Manevi yaralarımı Cengiz’le kapattım.”

İlgili Haberler
Murathan Aslan
Gündem Editörü Haberler.com – Magazin

- Reklam -