Ana SayfaMagazinEce Ronay'ın gözaltına alındığı operasyonun görüntüsü

Ece Ronay’ın gözaltına alındığı operasyonun görüntüsü

- Advertisement -

Eski eşine ait güzellik merkezini kurşunlattığı gerekçesiyle gözaltına alınan Ece Ronay’a düzenlenen operasyonun görüntüleri ortaya çıktı. Ronay’ın yanı sıra olayla ilgili gözaltına alınan şüphelilerin evinden silah, tabanca, 58 adet fişek ve hassas terazi ele geçirildi.

Sosyal medya fenomeni ve güzellik merkezi sahibi Ece Ronay, eski eşi Mehmet Bilir’in iş yerini kurşunlattığı iddiasıyla gözaltına alındı. Özel harekat polis ekiplerinin katılımıyla düzenlenen şafak baskınıyla gözaltına alınan Ronay’la birlikte, Bilir’in işyerini kurşunladığı tespit edilen 5 kişi daha yakalandı.

SİLAH, TABANCA VE FİŞEK BULUNDU

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, sosyal medya fenomeni Ece Ronay’ın eski eşi Mehmet Bilir’in Pendik’teki işyerinin kurşunlanması ile ilgili inceleme başlattı. Yapılan çalışmalarda işyerine motosikletli kasklı kişilerin ateş ettiğini belirleyen ekipler, çalışmalarının ardından şüphelileri tespit etti. Bu sabah şüphelilere ait adreslere özel harekat polisinin de katılımıyla operasyon düzenlendi. Operasyonda olayın azmettiricisi olduğu değerlendirilen Ece Ronay’ın da evine baskın düzenlendi. Eş zamanlı olarak yapılan baskınlarda Ronay’la birlikte yaşı küçük olduğu tespit edilen 5 şüpheli daha yakalandı. Şüphelilere ait adreslerde yapılan aramalarda otomatik silah, tabanca, 58 adet fişek ve hassas terazi ele geçirildi. Gözaltına alınan şüpheliler işlemleri için emniyete götürüldü.

Ece Ronay'ın gözaltına alındığı operasyonun görüntüsü

Ece Ronay'ın gözaltına alındığı operasyonun görüntüsü

Ece Ronay'ın gözaltına alındığı operasyonun görüntüsü

Ece Ronay'ın gözaltına alındığı operasyonun görüntüsü

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Güncel

- Reklam -