Ana SayfaMagazinEce Erken'in saat olayına Seren Serengil'de karıştı! İşaret ettiği isim kafaları karıştırdı

Ece Erken’in saat olayına Seren Serengil’de karıştı! İşaret ettiği isim kafaları karıştırdı

Ece Erken’in eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun 12 adet lüks saatini sattığı iddiası gündem oldu. Saat olayına Seren Serengil’de katıldı. Yakın arkadaşı Ece Erken’e destek çıkan Serengil, Mahmutyazıcıoğlu’nun eski eşi Benan Kocadereli’yi ima ederek suçladı.

- Advertisement -

Ece Erken‘in eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun 12 adet lüks saatini sattığı iddiası gündem oldu. Ece Erken hesabındaki parayı paylaştı. Çıkan haberlerSeren Serengil‘i kızdırdı.

Ece Erken son günlerde maddi konularla gündeme geliyor. Erken geçtiğimiz ocak ayında silahlı saldırı sonucu hayatını kaybeden avukat eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun 12 adet lüks saatini 15 milyon TL’ye sattığı iddiasıyla gündeme geldi.

Ece Erken'in saat olayına Seren Serengil'de karıştı! O ismi işaret etti

Erken bu iddialara Instagram hesabından yaptığı paylaşımlarla isyan etti. Erken, banka hesabını paylaşarak yasal yollara başvuracağını belirtti. Ece Erken hakkındaki iddia Serengil’i de çok kızdırdı. Daha önce de Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun öldüğü gün kızı için eski eş Benan Kocadereli’nin saati istediğini ima eden Seren Serengil yine isim vermeden çeşitli iddialarda bulundu.

Ece Erken'in saat olayına Seren Serengil'de karıştı! O ismi işaret etti

Serengil haber paylaşımının altına “Saatini satanlar var ama onlar bende hatta öldüğü gün kolundan alan da kim o da bende benim ağzımı açtırmasınlar” dedi. Serengil daha önceki iddiasını yineledi ve Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun eski eşi Benan Kocadereli’yi ima ederek suçladı.

Ece Erken'in saat olayına Seren Serengil'de karıştı! O ismi işaret etti

Snob Magazin / Magazin

Şafak Mahmutyazıcıoğlu, Seren Serengil, Ece Erken, Magazin, Haberler

- Reklam -