Ana SayfaMagazinEbru Yaşar, depremin simgesi haline gelen Mesut Hançer'e ev hediye etti

Ebru Yaşar, depremin simgesi haline gelen Mesut Hançer’e ev hediye etti

- Advertisement -

Kahramanmaraş merkezli depremlerde enkaz altında hayatını kaybeden kızının elini tuttuğu kare ile simge haline gelen Mesut Hançer yeni evine kavuştu. Ünlü sanatçı Ebru Yaşar ve eşi iş adamı Necat Gülseven, dayayıp döşediği evi Hançer ve ailesine teslim etti.

Kahramanmaraş depreminde enkaz altında hayatını kaybeden kızı Irmak Leyla’nın elini tutarak yürekleri yakan ve büyük felaketin simgesi olan Mesut Hançer’in yardımına ünlü sanatçı Ebru Yaşar ve eşi iş adamı Necat Gülseven koşmuştu.

Enkaz altında kalan kızının elini bırakmayan baba Mesut Hançer evine kavuştu

Gülseven çifti, aileye söz verdikleri daireyi kısa sürede dayayıp döşetip teslim etti. Yeni bir yaşam kurmaya çalışan ailenin yerleştiği daire görüntülendi.

Enkaz altında kalan kızının elini bırakmayan baba Mesut Hançer evine kavuştu

Mesut Hançer, bir ressamın kendisine hediye ettiği, kızı Irmak Leyla’nın melek olarak resmedildiği tabloyu da yeni evinin salonuna astı. Hançer, duygularını “Elini bırakamadım. Kızım yatağında melek gibi uyuyordu. Annemi, kardeşlerimi, yeğenlerimi depremde kaybettim ama hiçbir şey öz çocuğunu gömmekle kıyaslanamaz. Bu acı tarif edilemez” sözleriyle dile getirdi

Ebru Yaşar, depremin simgesi haline gelen Mesut Hançer'e ev hediye etti

Aileye ev alacağı bilgisini geçen haftalarda sosyal medya hesabından paylaşan Yaşar, “Yaşadığımız facianın 7’nci gününde yaralarımızı tek yürek olduk sarmaya çalışıyoruz. Mesut Bey ve kızının yüreğimizi dağlayan bu karesi hafızalarımızdan silinmeyecek. Acılı aileyle görüştük, Ankara’da yaşamak istiyorlar. Biz de en acil şekilde Ankara’da hem evlerini kuracağız, hem de tüm ailenin iş imkanlarını sağlayacağız. Rabbim tüm bu acıyı yaşayan vatandaşlarımızın yardımcısı olsun, yapılan tüm iyilikleri ve duaları kabul etsin” ifadelerini kullanmıştı.

Ebru Yaşar, depremin simgesi haline gelen Mesut Hançer'e ev hediye etti

Son 1 Saatte Meydana Gelen Artçı Sarsıntılar
Haberler.com – Yerel

- Reklam -