Ana SayfaMagazinEbru Şallı'nın eşi Uğur Akkuş'un tutuklandığı ortaya çıktı

Ebru Şallı’nın eşi Uğur Akkuş’un tutuklandığı ortaya çıktı

Ebru Şallı’nın boşanma aşamasında olduğu iddia edilen eşi Uğur Akkuş hakkında şoke eden bir gerçek ortaya çıktı. Eski eşini darp ettiği için 1 yıl 7 ay 15 gün hapis cezasına çarptırılan Akkuş’un Silivri Açık Ceza İnfaz Kurumu’nda yattığı ancak Kovid-19 salgını nedeniyle cezaevinden izinli olarak ayrıldığı öğrenildi. Öte yandan Şallı’nın eşiyle paylaşım yapması ise kafaları karıştırdı.

- Advertisement -

Ebru Şallı‘nın 2019 yılında evlenip geçtiğimiz günlerde boşanma kararı aldığı Uğur Akkuş, gündemden düşmüyor. Eski eşi Gonca Sağlam’ı 18 Aralık 2016’da darp edip burnunu kıran Akkuş, açılan davada basit yaralama suçundan yargılanmıştı. 1 yıl 7 ay 15 gün hapis cezasından hüküm giyen Uğur Akkuş‘un hakkında kesinleşmiş karar 7 Eylül 2021’de verildi. İstanbul Bölge Adliye Mahkemesi 30. Ceza Dairesi’nin itirazını reddettiği Akkuş’un cezaevi günlerinin başladığı ortaya çıktı.

Takvim Gazetesi’nin ulaştığı belgelerde Akkuş’un 28 Şubat 2022’de Silivri Açık Ceza İnfaz Kurumu’ndan Kovid-19 salgın hastalığı nedeniyle ayrıldığı ortaya çıktı. İzin süresini Şişli’deki bir AVM’deki ikametgahında geçirmesi zorunlu olan Akkuş’un ruhsatlı silahına da el konuldu. Akkuş’un İzmir’de olan eski eşi Gonca Sağlam’a yaklaşması da kesinlikle yasak.

Ebru Şallı'nın eşi Uğur Akkuş'un cezaevinde yattığı ortaya çıktı

Öte yandan “Boşanıyorlar” haberleri tüm medyada çalkalanırken, Ebru Şallı ve Uğur Akkuş mutluluk pozları vererek kafaları karıştırdı. Uğur Akkuş kızı Aden Su’nun doğum gününü yakın dostlarının katılımı ile bir parti ile kutladı. Funloft’a yapılan doğum günü partisine Akkuş ve Şallı ailesi tüm bireyleri bir araya geldi. 9 yaşına giren Aden Su’nun doğum günü partisi palyaçolar, sihirbazlar, özel aşçılar sayesinde adeta bir karnaval havasında geçti.

Ebru Şallı'nın eşi Uğur Akkuş'un cezaevinde yattığı ortaya çıktı

Doğum günü partisinde çekilen fotoğrafları ise “Adenimiz”,”hepinizi seviyorum”, “sevimli beybiler” etiketleri yapıştıran Ebru Şallı sosyal medya hesabından tek tek paylaştı.

Ebru Şallı'nın eşi Uğur Akkuş'un cezaevinde yattığı ortaya çıktı

Ebru Şallı'nın eşi Uğur Akkuş'un cezaevinde yattığı ortaya çıktı

Ebru Şallı'nın eşi Uğur Akkuş'un tutuklandığı ortaya çıktı

Snob Magazin / Magazin

Doğum Günü Partisi, Uğur Akkuş, Ebru Şallı, su, Magazin, Haberler

- Reklam -