Ana SayfaModaDuygu Özarslan, Paris Moda Haftası kapsamında ünlü isimlerle aynı podyumda

Duygu Özarslan, Paris Moda Haftası kapsamında ünlü isimlerle aynı podyumda

27 Eylül-4 Ekim tarihlerinde gerçekleşen ve dünya çapında pek çok başarılı ve ünlü ismi birleştiren Paris Moda Haftası kapsamında gerçekleştirilecek özel bir markanın açık hava defilesinin podyumunda Türkiye’den, sosyal medyanın çok takip edilen isimlerinden biri olan Duygu Özaslan da yürüyecek.

- Advertisement -

İddialı pozları ile tanınan ve yakın zamanda dünyaca ünlü model Kendall Jenner’in kombinine çok benzer bir kombinle basketbol maçına katıldığı için sosyal medyada gündem olan sosyal medya fenomeni Duygu Özaslan, Paris Moda Haftası kapsamında gerçekleştirilecek bir açık hava defilesinde Katherine Langford, Helen Mirren, Camila Cabello ve Cindy Bruna gibi isimlerle aynı podyumu paylaşacak.

Le Défilé podyumunda boy göstermeye hazırlanan Duygu Özaslan, “Bu anlamlı defilede yer almak benim için çok gurur verici. ” dedi ve sözlerine şöyle devam etti:

Yıllardır takip ettiğim Paris Moda Haftası’na güzellik ve moda tutkumun yanında tüm kadınlar adına önemli bir sorumluluk üstlenerek katılıyorum. Katherine Langford, Helen Mirren, Camila Cabello ve Cindy Bruna gibi isimlerle aynı podyumu paylaşacak olmak çok heyecan verici.

“Le Défilé”, sosyal medya kanalları aracılığıyla dünya çapında 30’dan fazla ülkede yayınlanacak.

Duygu Özarslan, Kendall Jenner’in daha önce yine bir basket maçında giydiği kombinine çok benzeyen ve sosyal medyadan yorum yağan kombinini sevgilisi Can Maxim Mutaf’ın maçına gittiği sırada giymişti.

- Reklam -