Ana SayfaMagazinDünyaca ünlü şarkıcı Ricky Martin, deprem mağdurları için destek istedi

Dünyaca ünlü şarkıcı Ricky Martin, deprem mağdurları için destek istedi

- Advertisement -

Dünyaca ünlü Porto Rikolu şarkıcı Ricky Martin, Kahramanmaraş merkezli depremin ardından Türkiye ve Suriye’deki mağdur çocuklar için yardım çağrısında bulundu. “Bildiğiniz üzere kriz zamanlarında sakin kalamıyorum. Türkiye ve Suriye’de depremin ardından gördüğümüz manzaralar yüreğimi parçalıyor.” diyen Martin, UNICEF’in bağış kampanyasının yer aldığı linki paylaştı.

Kahramanmaraş merkezli meydana gelen 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki depremlerin ardından Türkiye‘ye destek ve yardım mesajları yağmaya devam ediyor. Dünyaca ünlü Porto Rikolu şarkıcı Ricky Martin de depremin ardından Türkiye ve Suriye’deki mağdur çocuklar için yardım çağrısı yaptı.

Martin, Instagram hesabında paylaştığı videoda, “Bildiğiniz üzere kriz zamanlarında sakin kalamıyorum. Türkiye ve Suriye’de depremin ardından gördüğümüz manzaralar yüreğimi parçalıyor.” dedi.

Sanatçılığın yanında UNICEF İyi Niyet Elçisi olarak da görev yaptığını hatırlatan Martin, “Şu an oradaki durum çok zor. Görüntüleri zaten izliyorsunuz. Bu yüzden yardım etmek zorundayız.” ifadelerini kullandı ve UNICEF’in bağış kampanyasının yer aldığı linki paylaştı.

Latin popunun kralı olarak bilinen sanatçı, 1990’lı yıllarda çıkardığı albümlerle şöhret kazandı, Grammy ve Latin Grammy ödüllerinin de aralarında bulunduğu çok sayıda ödüle layık görüldü.

Depremzedeler İçin Ücretsiz Barınma Yerleri
Son 1 Saatte Meydana Gelen Artçı Sarsıntılar
Kaynak: AA / Güncel

- Reklam -