Ana SayfaMagazinDilan Polat'în ardından Engin Polat'a ait mekana da silahlı saldırı düzenlendi

Dilan Polat’în ardından Engin Polat’a ait mekana da silahlı saldırı düzenlendi

- Advertisement -

Haklarındaki iddialarla gündemden düşmeyen Dilan Polat’ın ardından Engin Polat’ın da merkezine silahlı saldırı düzenlendi. Olayda herhangi bir yaralanma ve can kaybı yaşanmazken işletmede maddi hasar oluştu.

Ataşehir‘de Dilan Polat’ın eşi Engin Polat’a ait kuaföre kimliği belirsiz kişi veya kişilerce silahla ateş açıldı. Olayda yaralanan olmazken, işletmede maddi hasar meydana geldi.

2 KİŞİ MOTORLA GELİP ATEŞ AÇTI

İddiaya göre, henüz kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce saat 18.30 sıralarında Engin Polat’a ait kuaföre silahlı saldırıda bulunuldu. Kuaförün camlarına çok sayıda kurşun isabet etti. Saldırıda can kaybı ve yaralanma meydana gelmezken işletmede maddi hasar oluştu. Saldırıyı gerçekleştiren kişilerin 2 kişi olduğu ve motosikletle gelerek işletmeye ateş açtığı iddia edildi. Polis olayla ilgili inceleme başlattı.

Dilan Polat'în ardından Engin Polat'a ait mekana da silahlı saldırı düzenlendi

1 GÜN ÖNCE DE DİLAN POLAT’IN MERKEZİ KURŞUNLANMIŞTI

Engin Polat’a ait kuaföre saldırıdan bir gün önce yine eşi Dilan Polat’ ait güzellik merkezine sabaha karşı silahlı saldırı olmuş ve işletmede maddi hasar meydana gelmişti. Olayla ilgili soruşturma başlatılmıştı.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / 3. Sayfa

- Reklam -