Ana SayfaMagazinDerneğiyle yaptığı yardımlarla konuşulan Gamze Özçelik, Örnek Kişi ödülüne layık görüldü

Derneğiyle yaptığı yardımlarla konuşulan Gamze Özçelik, Örnek Kişi ödülüne layık görüldü

- Advertisement -

Kurucusu olduğu Umuda Koşanlar Derneği ile yaptığı yardımlarla sık sık adından söz ettiren eski oyuncu Gamze Özçelik, Üsküdar Üniversitesi Seçici Kurulu tarafından 24 altın değeri yaşatmak amacıyla kamuoyu tarafından alanında örnek olan kişi ve kurumlara verilen Yüksek İnsani Değerler Ödülleri’nde ödül aldı.

Üsküdar Üniversitesi Seçici Kurulu tarafından 24 altın değeri yaşatmak amacıyla kamuoyu tarafından alanında örnek olan kişi ve kurumlara verilen Yüksek İnsani Değerler Ödülleri, 8’inci kez sahiplerini buldu. Oyunculuğu bırakarak kurduğu Umuda Koşanlar Derneği ile ihtiyaç sahiplerinin yanında olan Gamze Özçelik de anlamlı gecede ödül aldı.

ÖRNEK KİŞİ ÖDÜLÜ VERİLDİ

8. Yüksek İnsani Değerler Ödülü, Umuda Koşanlar Derneği çatısı altında ulaştıkları Türkiye, Afrika, Ortadoğu ve Asya’daki mazlum ailelere, çocuklara ve hayvanlara ihtiyaçları doğrultusunda ayni ve nakdi şekilde destek sağlamaları ve Kahramanmaraş merkezli deprem felaketinde ihtiyaç sahibi halkımıza sundukları desteklerden dolayı Dernek Başkanı Gamze Özçelik’e sunuldu.

Gamze Özçelik, Örnek Kişi Ödülü'ne layık görüldü

“ALLAH’IN BAHŞETTĞİ DEĞERLERİ NE KADAR BESLERKEN O KADAR MUTLULUĞA ULAŞIYORUZ”

Ödülünü Üsküdar Üniversitesi Kurucu Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan’dan alan Gamze Özçelik, konuşmasında Kahramanmaraş merkezli meydana gelen depremden dolayı da son 2 aydır ekstra duygusal olduğunu belirterek “Yüce Allah’ın içimize bahşettiği insani değerleri ne kadar beslersek o kadar mucizelere ve mutluluğa ulaştığımızı keşfettim. Bana fark ettirdiği için şükrediyorum. İlk günden bu yana bir kere bile ‘Neden gidiyorsun anne?’ demediği için oğluma teşekkür ediyorum. Hep destek oldu, hiçbir zaman sorun çıkarmadı” dedi.

Gamze Özçelik, Örnek Kişi Ödülü'ne layık görüldü

Gamze Özçelik, Örnek Kişi Ödülü'ne layık görüldü

Gamze Özçelik, Örnek Kişi Ödülü'ne layık görüldü

Son 1 Saatte Meydana Gelen Artçı Sarsıntılar
Ecem Altan
Magazin Sorumlusu Haberler.com – Magazin

- Reklam -