Ana SayfaMagazinDemet Özdemir ve Oğuzhan Koç'un düğün tarihi belli oldu

Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç’un düğün tarihi belli oldu

- Advertisement -

Son dönemin gözde çiftleri arasında yer alan Demet Özdemir ve şarkıcı Oğuzhan Koç, geçtiğimiz günlerde aile arasında düzenlenen törenle nişanlanmıştı. Çiftin “Ne zaman nikah masasına oturacaklar?” sorusu yanıt buldu. Özdemir ve Koç’un 28 Ağustos’ta nikah masasına oturacağı öğrenildi.

Nişan törenleri ile çok konuşulan ve nikah masasına oturmak için hazırlıklara başlayan Demet Özdemir ile Oğuzhan Koç, geçtiğimiz günlerde soluğu Muğla’da aldı. Bir süredir tatil yapan ünlü çiftin ne zaman evleneceği belli oldu.

Oğuzhan Koç, daha önce düğün hakkında “İkimizin de takvimi çok yoğun, net tarih belirleyemedik” açıklamasını yapmıştı. Sosyal medyada yayınladıkları aşk pozları ile adlarından sıkça söz ettiren ünlü çiftin, düğün tarihine karar verdikleri ortaya çıktı.

Demet Özdemir-Oğuzhan Koç İlişkisinde Flaş Gelişme!

‘Magazin D Yaz’ programının iddiasına göre; Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir, 28 Ağustos’ta sınırlı sayıda davetlinin katılımıyla gerçekleşecek nikah töreninde dünyaevine girecek.

Demet Özdemir-Oğuzhan Koç İlişkisinde Flaş Gelişme!

Demet Özdemir kimdir, nereli ve kaç yaşında; Demet Özdemir, Türk oyuncu, model ve dansçıdır. 26 Şubat 1992 doğumlu Özdemir, 30 yaşındadır.

Demet Özdemir-Oğuzhan Koç İlişkisinde Flaş Gelişme!

Fantastik drama dizisi Sana Bir Sır Vereceğim’deki “Aylin” karakteriyle tanındı. Global arenada ilk çıkışını Can Yaman ile birlikte rol aldığı Star TV’de Erkenci Kuş dizisiyle yaptı. ‘Aşk Taktikleri’ adlı filmle gündemde olan Demet Özdemir şu sıralar şarkıcı Oğuzhan Koç ile aşk yaşıyor.

Demet Özdemir-Oğuzhan Koç İlişkisinde Flaş Gelişme!

Oğuzhan Koç kaç yaşında, nereli; Oğuzhan Koç 13 Mayıs 1985’te Erzincan’ın Üzümlü ilçesinde doğdu. Koç, 36 yaşındadır. 1992 Erzincan depreminden sonra ailesiyle Bursa’ya geldi. 2 yıl yaşadığı sitenin mescidi için ramazan aylarında müezzinlik yaptı. 7 yaşından itibaren Bursa Devlet Konservatuvarı Müzik Bölümü’nde okudu.

Demet Özdemir-Oğuzhan Koç İlişkisinde Flaş Gelişme!

Küçük yaşlarından itibaren sahne sanatlarıyla ilgilenen Oğuzhan Koç, 2007 yılında Beşiktaş Kültür Merkezi Atölye Oyuncuları arasına katıldı. 2009 yılında Yılmaz Erdoğan’ın yönetmenliğini yaptığı Neşeli Hayat filminde rol aldı.

Daha önce yine TV8’de O Ses Çocuklar programında jüri üyesi olan Koç, 2021’de TV8’de yayınlanan O Ses Türkiye programına jüri üyesi olarak katıldı. Jüri koltuğunda Beyazıt Öztürk, Ebru Gündeş ile Murat Boz da eşlik etmektedir.

SON DEPREMLER: Türkiye ve dünyadan son dakika depremler listesi.
Snob Magazin / Magazin

Demet Özdemir Oğuzhan Koç Muğla Magazin Haberler

- Reklam -