Ana SayfaMagazinDemet Evgar'dan iddialı hamilelik pozu! Derin göğüs dekoltesiyle dikkat çekti

Demet Evgar’dan iddialı hamilelik pozu! Derin göğüs dekoltesiyle dikkat çekti

6 senedir birlikte olduğu Levent Babataş ile yakın zamanda nikah masasına oturan Evgar, anne olmaya hazırlanıyor. Karnı burnunda olan Evgar, ünlü fotoğrafçı Arseny Jabiev’e hamilelik pozu verdi.

- Advertisement -

Bir süredir ekranlardan uzak olan oyuncu Demet Evgar ve Levent Babataş, altı yıldır devam eden birlikteliklerini aile arasında kıyılan nikahla taçlandırmışlardı. Çiftin nikahını Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç kıymıştı.

Evgar’ın nikah şahitliğini çocukluk arkadaşları Duygu Acar ve Selen Öztürk yaparken, Levent Babataş’ın nikah şahitliğini de çiftin yakın arkadaşları Özlem Oğuz ve Yeşim Koçak üstlenmişti. Pandemi nedeniyle aile arasında yapılan nikah töreninin ardından; Evgar-Babataş çiftinin düğünü dostlarının da katılımı ile yaz aylarında gerçekleşeceği öne sürülmüştü.

Demet Evgar'dan iddialı hamilelik pozu! Derin göğüs dekoltesi dikkat çekti

Bebek heyecanı yaşayan ünlü oyuncunun cinsiyetinin kız olacağı öğrenilmişti. Evgar’ın bebeğine vereceği isim de merak konusu olmuştu. Güzel oyuncu kızına hem en sevdiği şiir olan, hem de gözlerinin rengi olan ‘Mavi’ adını vereceği ortaya çıkmıştı.

Demet Evgar'dan iddialı hamilelik pozu! Derin göğüs dekoltesi dikkat çekti

Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan Demet Evgar, son olarak karnı burnunda pozunu takipçileriyle paylaştı. Ünlü fotoğrafçı Arseny Jabiev’e poz veren ve bu kareyi yayınlayan güzel oyuncunun karnının iyice belirginleşmesi dikkat çekti.

Demet Evgar'dan iddialı hamilelik pozu! Derin göğüs dekoltesi dikkat çekti

Snob Magazin / Magazin

Demet Evgar, Şükrü Genç, Sarıyer, Evlilik, Magazin, Haberler

- Reklam -