Ana SayfaMagazinCüneyt Arkın'ın vefatı sonrası Twitter'da adeta yer yerinden oynadı! TT listesinin ilk...

Cüneyt Arkın’ın vefatı sonrası Twitter’da adeta yer yerinden oynadı! TT listesinin ilk 10 sırası ona ait

Türk sinemasının efsane ismi Cüneyt Arkın, dün gece rahatsızlanarak kaldırıldığı hastanede kalbinin durması sonucu 85 yaşında hayatını kaybetti. Ünlü aktörün vefatı Türkiye’yi yasa boğarken, yapılan yorumlar ve paylaşılan mesajlar sonrası Twitter’da adeta yer yerinden oynadı. Gündemdeki etiketlerin ilk 10 sırasını Cüneyt Arkın’ın canlandırdığı “Kara Murat”, “Battal Gazi” ve “Öğretmen Kemal” gibi karakterlerle ilgili etiketler kapladı.

- Advertisement -

Türk sinemasının sayısız projesinde yer alan Cüneyt Arkın, dün gece rahatsızlanarak Beşiktaş’taki özel bir hastaneye kaldırıldı. Uzun süredir sağlık sorunlarıyla mücadele eden usta sanatçı, yapılan tüm müdahalelere rağmen 85 yaşında hayata gözlerini yumdu.

VEFAT HABERİ SONRASI TWITTER ADETA YIKILDI

Ünlü aktörün vefat haberi milyonca hayranını derin bir üzüntüye boğarken, yapılan yorumlar ve paylaşılan mesajlar sosyal medya platformu Twitter’ı adeta salladı. Gündemdeki etiketlerin ilk 10 sırasını Cüneyt Arkın’ın sinemada canlandırdığı karakterler ve ünlü aktörle ilgili diğer etiketler kapladı.

CANLANDIRDIĞI KARAKTERLER TT LİSTESİNE DAMGA VURDU

TT listesinde “Kara Murat”, “Battal Gazi”, “Öğretmen Kemal” ve “Dünyayı Kurtaran Adam” gibi Cüneyt Arkın’ın canlandırdığı çok sayıda karakter yer alıyor. İşte o liste;

Cüneyt Arkın'ın vefatı sonrası Twitter'da adeta yer yerinden oynadı! TT listesinin ilk 10 sırası ona ait

Erdem Aksoy
Erdem Aksoy
Gündem Editörü Haberler.com – Magazin

Cüneyt Arkın Twitter Magazin Haberler

- Reklam -