Ana SayfaMagazinÇoklu ilişki itirafı şaşkına çeviren Derya'nın kocasına yazdıkları Müge Anlı'yı çıldırttı

Çoklu ilişki itirafı şaşkına çeviren Derya’nın kocasına yazdıkları Müge Anlı’yı çıldırttı

- Advertisement -

Magazin Haberleri

Müge Anlı İle Tatlı Sert programına annesiyle birlikte katılan Derya’nın daha önce yayında yaptığı çoklu ilişki itirafı şaşkınlık yaratmıştı. Kocasının kendisini başkalarıyla ilişkiye zorladığını belirten Derya’nın öldürülen kocası Selim Yalçınkaya’ya attığı mesajlar ise programa damga vurdu.

Derya’nın merhum eşi Selim Yalçınkaya henüz hayattayken attığı mesajlar Müge Anlı‘yı çıldırttı. Söz konusu kağıtlarda Derya’nın başkalarıyla yaşadığı ilişkilere ait detayları kocasına anlattığı mesajların yer aldığı belirtildi. Söz konusu mesajların cinsel içerikli olduğu ifade edildi.

Mesajları gören Müge Anlı da sinirlerine hakim olamayarak, “Ya insan kocasına bunlar nasıl yazar? Tamam gündelik olarak kocanla her şeyi konuşursun ama insan bunları kocasına yazamaz. Bu başka bir şey” ifadelerini kullandı. Derya da kendisini savunma amacıyla “Biz her şeyi konuşuyorduk” dedi.

Derya söz konusu mesajlar hakkında, “İyi değildim zaten, kabul ediyorum. Ben onu deli etmek istedim, sinirlendirmek istedim. Kıskandırmak istedim, zaten adam ölmüş ne olabilir” ifadelerini kullandı.

Haberler.com – Magazin

Müge Anlı Magazin Güncel Haberler

- Reklam -