Ana SayfaYaşamdanÇocuk odası için dekorasyon önerisi

Çocuk odası için dekorasyon önerisi

Ev dekorasyon trendleri her sene değiştiği gibi çocuk odası trendleri de her yıl değişiklik gösteriyor. Fakat çocuk odası dekorasyonu yaparken trend parçalardan ziyade uzun ömürlü ve çocuğa uygun olması çok daha ön planda olmalıdır. Böylece uzun yıllar kullanabilme imkanı tanır ve çocuğun odasında daha kaliteli vakit geçirmesini sağlar. Çocuk odası dekorasyon önerileri…

İSTANDİNAV STİL DEKORASYON

- Advertisement -

Çocuk odasına en uygun stil İskandinav tarzı dekorasyondur. Her parçanın doğal olması hem çocuk sağlığı açısından hem de uzun ömürlü kullanmak açısından oldukça önemlidir. Bütün bu avantajlara ek, son zamanların en popüler dekorasyon stilidir.

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

Çocuk odasında sürdürülebilirliği ön planda tutun. Hem eğlenceli hem de sürdürülebilir tasarıma sahip bir oda dekore edin. Hem uzun ömürlü hem de işlevsel mobilyalar bu konuda size çok yardımcı olacak.

AKTİVİTE ALANI

AKTİVİTE ALANI

Evde uzun vakit geçiren çocuklar için aktivite alanı oluşturmak hem ebeveynlere hem de çocuklara büyük avantaj sağlıyor. Aktivite alanı oluşturmak için top havuzları size yardımcı olacaktır. Hem dekorasyonu tamamlayan eğlenceli ve renkli bir parça olacak hem de çocuğunuzun motor becerisini geliştirmesini sağlayacak.

AYDINLATMA

AYDINLATMA

Ufak ama en etkili parçalardan birisi de lambalardır. Çocuk odası dekorasyonunu tamamlayan sevimli lambalar seçmeye çalışın.

OYUN MATI

OYUN MATI

Çocuğunuza güvenli oyun alanı oluşturmakla birlikte odayı tamamlayacak parçalardan birisi de oyun matlarıdır. Çocuğunuzun ilgi alanına göre güzel bir oyun matı seçebilirsiniz.

CİBİNLİK

CİBİNLİK

Çocuğunuzu yazın sineklerden korumakla görevli olacak olan cibinlik aynı zamanda odanın bütün havasını değiştirecek önemli parçalardan birisi olacak.

- Reklam -