Ana SayfaMagazinCeylan, ablasının cenaze töreninde tabutun başında hüngür hüngür ağladı

Ceylan, ablasının cenaze töreninde tabutun başında hüngür hüngür ağladı

- Advertisement -

Ünlü şarkıcı Ceylan’ın dün hayatını kaybeden kanser hastası ablası Nalan Avcı, son yolculuğuna uğurlanıyor. Ölüm haberiyle yıkılan Ceylan, ablasının tabutu başında hüngür hüngür ağladı.

Abisi Tuğrul Avcı’yı 35 yaşında kalp krizinden, 25 yaşındaki yeğenini de bağırsak hastalığı nedeniyle kaybeden şarkıcı Ceylan’ın ablası Nalan Avcı da yaşamını yitirdi. Avcı, bugün kılınan öğlen namazına müteakiben son yolculuğuna uğurlanıyor.

“ACIMIZ ÇOK BÜYÜK”

Instagram hesabından acı haberi duyuran şarkıcı, “Canımız, kıymetlimiz, ablamız… Nalan Avcı hakkın rahmetine kavuştu. Acımız çok büyük. Cenazesi yarın öğlen namazına müteakip Levent Camii’nden kaldırılacak, Kilyos Mezarlığı’na defnedilecek” ifadelerini kullandı.

Ceylan, ablasının cenaze töreninde tabutun başında hüngür hüngür ağladı

TABUTUN BAŞINDA GÖZYAŞI DÖKTÜ

Ölüm haberiyle yıkılan Ceylan, cenazenin Levent Camii’ne getirilmesiyle gözyaşlarına boğuldu. Tabutun başında güçlükle ayakta duran şarkıcı, hüngür hüngür ağladı. Evlat acısıyla yıkılan Ceylan’ın annesi de törende fenalık geçirdi.

ALİŞAN YALNIZ BIRAKMADI

2021 yılının temmuz ayında erkek kardeşi Selçuk Tektaş’ı kaybeden ünlü türkücü Alişan, bu zor günde yakın arkadaşı Ceylan’ı yalnız bırakmadı. Cenaze töreninde ayakta duramayan Ceylan, dakikalarca Alişan’a sarılarak gözyaşı döktü. Her fırsatta kardeşine olan özlemini dile getiren türkücü de törende gözyaşlarına hakim olamadı.

İlgili Haberler
Ecem Altan
Magazin Sorumlusu Haberler.com – Magazin

Ceylan Magazin Haberler

- Reklam -
Exit mobile version